Awanse i zmiany w Sotrenderze

W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję często informować Was o zmianach, nowościach czy usprawnieniach w Sotrenderze. Za każdym z tych ogłoszeń stało mnóstwo pracy, ale i radości, bo oznaczało ono kolejny krok w rozwoju naszej firmy. Natomiast nic nie wydarzyłoby się, gdyby nie ludzie, którzy zdecydowali się nam zaufać i razem z nami rosnąć.

Awanse w zespole Marketingu

Małgorzata Walendziewska po niemal 3 latach pracy dla angielskiego FMP i TMP (Facebook Marketing Partner i Twitter Prefered Partner), w czerwcu 2016 objęła stanowisko Content Marketing Managera w Sotrender. Przez rok współpracy przeorganizowała pracę zespołu, odpowiadała za tworzenie i dystrybucję treści, udało jej się również skutecznie przeprowadzić projekt wdrożenia nowej wersji raportów Trends.

Od 1 czerwca Gosia objęła stanowisko CMO i będzie skupiała pod sobą wszystkie działania marketingowe firmy.

Nowa wersja raportów Trends, pozwoliła nam na dodanie wielu nowych funkcji i aż ponad 100 kategorii! Ale to nie koniec pomysłów i planów! Mamy ich na tyle dużo, iż uznaliśmy, że Trendsy powinny mieć własnego opiekuna. Został nim Michał Wieczorek. Michał od 2 lat zasila zespół Marketingu i do tej pory zajmował się głównie tworzeniem i dystrybucją treści.

W ostatnim czasie do zespołu Marketingu dołączyła też Klaudia Żyłka na stanowisku Junior Marketing Specialist, a staż odbywa Hisham Itani, student Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku International Business and Management.

Zmiany w zespole Data Science

Aleksander Zawalich dołączył do Sotrendera w kwietniu 2015 roku. Najpierw jako stażysta, potem Młodszy Analityk a już po ok. 10 miesiącach Analityk, szlifował i rozwijał swoje umiejętności. Początkowo pracował przy takich projektach badawczych jak Social Media as a Tool in Hybrid Warfare czy Naked truth about porn on social media. Zajmował się też raportami Trends, raportami ad-hoc dla klientów oraz naszymi wyjątkowymi wskazówkami.  W kolejnych miesiącach pracy, obok kontynuacji studiów, rozwijał swoje zdolności w zakresie języków R i Python mocniej skupiając się na rozwoju wewnętrznej infrastruktury i nowych projektów.

12 czerwca Aleksander oficjalnie zastąpił Filipa Cyprowskiego na stanowisku Data Science Team Leader. Jego głównym zadaniem będzie organizacja pracy całego zespołu analityków, podnoszenie kwalifikacji członków zespołu oraz wdrażanie nowych produktów.

Nowa struktura działu Sprzedaży

Jakub Wyglądała jest z nami już 4 lata (wcześniej w Evolution Media Net) . Od Junior Account Managera, co roku przechodził na kolejny poziom (Account Manager i Key Account Manager) i przejmował odpowiedzialność za następne aspekty działań zespołu sprzedaży i obsługi klienta.

Od października 2016 Kuba pełni funkcję Client Service Team Leadera. Odpowiada obecnie za zarządzanie wciąż rosnącym (rekrutacja na kolejne stanowiska otwarta!) zespołem, rozwój oferty raportowej, sprzedaż dedykowanych usług badawczych oraz naturalnie reprezentuje firmę na konferencjach, szkoleniach i wydarzeniach.

Sylwia Szczepańska i Jacek Rzepka z początkiem czerwca objęli stanowiska Key Accountów. Oboje będą zajmować się pozyskiwaniem nowych Klientów, wzmacnianiem relacji z istniejącymi, a także budowaniem coraz skuteczniejszego systemu wsparcia.

Sylwia w Sotrenderze od stycznia 2013, przeszła ścieżkę od Executive Assistant, przez Office Managera do Account Managera, którym została w 2015 roku.

Jacek po pracy w T-mobile przeszedł do nas w sierpniu 2015 roku. Już po 2 miesiącach stażu podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu wzajemnej współpracy w pełnym wymiarze (początkowo również jako Account Manager).

Fajnie pracuje się z fajnymi ludźmi! Każdy awans to dla mnie osobiście powód do dumy. Cieszę się, że nasza organizacja przyciąga takie talenty, pozwala im na rozwój i realizację swoich planów zawodowych. Gros pracowników Sotrendera to osoby, dla których nasza firma to pierwsza czy druga poważna praca, ale decydują się zostać z nami na dłużej. W dużej mierze przypisujemy to zaawansowanemu procesowi rekrutacji, w którym olbrzymią wagę ma opinia obecnych pracowników i kolegów z przyszłego zespołu – dzięki temu udaje nam się utrzymać spójność zespołu i charakterystyczną kulturę pracy.

Do góry
Do góry

Podobne posty