Przegląd tygodnia #7 – nowe funkcje w ramach Stron

Facebook nieustannie wychodzi naprzeciw swoim użytkownikom. Do siatki usprawnień dokłada m.in. funkcje ułatwiające zakup biletów na wyczekiwany film czy zamawianie jedzenia w ulubionej restauracji. Jakie jeszcze zmiany zaszły w mediach społecznościowych w ubiegłym tygodniu? Sprawdzamy!

0 7
Read more

YouTube Trends lipiec 2018 – Ekskluzywna kawa w Brukseli

Lipiec na YouTube upłynął pod znakiem wycieczki do Belgii jednego z najpopularniejszych muzyków oraz – ponownie – najbardziej ekskluzywnego i prestiżowego polskiego youtubera, Marka aka Lorda Kruszwila, którego kanał kolejny miesiąc z rzędu był najszybciej rosnącym kanałem w Polsce i zbliża się do przekroczenia magicznej bariery 2 milionów subskrybujących.  Co jeszcze działo się w ubiegłym […]

0 2
Read more

Przegląd tygodnia #6 – Facebook wraca do korzeni

Nie każdy o tym pamięta, ale Facebook u zarania był serwisem umożliwiającym użytkownikom ocenę atrakcyjności studentów na podstawie wgranych zdjęć. Serwis wraca do swoich korzeni i obecnie pracuje nad aplikacją randkową wewnątrz platformy. Jeżeli jesteście ciekawi, jakie jeszcze zmiany zaszły w ubiegłym tygodniu w mediach społecznościowych zostańcie z nami. W ubiegłym tygodniu sporo się działo.

0 11
Read more
Automatic reports

Śledź swoją konkurencję

Konfiguracja trwa 3 minuty,
nie wymagamy karty kredytowej .

Wypróbuj za darmo