mount-everest

Facebook Trends luty 2018 – gorący okres w polskim sporcie

Luty to kolejny miesiąc, kiedy na Facebooku królował sport. Oczywiście miało to związek z zimową Olimpiadą, ale także nośnym ostatnio tematem, jakim stał się zimowy himalaizm. Jeśli sport jest jednak nie do końca tym, co Was interesuje będzie też trochę akcentu muzyczno-rozrywkowego. Zapraszamy na najnowszy raport Facebook Trends luty 2018!

0
Read more
ludzie, grupa, analiza

Dane o jakich nie śniłeś, czyli co możesz zyskać dzięki analizie grup na Facebooku

Prowadzenie marketingu z wykorzystaniem mediów społecznościowych, a szczególnie Facebooka, wobec którego marketerzy mają szczególne oczekiwania, jest obecnie zupełnie powszechne. Jednak na Facebooku jest obecnie mnóstwo treści a zasięgi organiczne nieustannie spadają. Dokładając do tego zmiany w algorytmie, zmuszeni jesteśmy do weryfikacji naszych działań marketingowych, jak i większej kreatywności. Jednym z wciąż niedocenianych i nie do […]

0
Read more

Twitter Trends luty 2018 – zimowe szaleństwo

Nie jest zaskoczeniem, że luty został zdominowany przez zimowe Igrzyska Olimpijskie, również na Twitterze. Choć Polacy nie odnieśli niestety zbyt wielu sukcesów, gratulacji dla naszych bohaterów oraz innych olimpijskich relacji nie było końca. Zapraszamy na najnowszy raport Twitter Trends luty 2018 przygotowany przez Sotrender!

0
Read more
Automatic reports

Śledź swoją konkurencję

Konfiguracja trwa 3 minuty,
nie wymagamy karty kredytowej .

Wypróbuj za darmo