Sotrender's API is easy solution when you need data

API Sotrendera – gdy potrzebujesz źródła danych

Media społecznościowe zmieniły bezpowrotnie oblicze marketingu. W wielu branżach to wokół nich skupia się obecnie komunikacja, obsługa klienta czy nawet sprzedaż. Jednocześnie upowszechnia się o nich wiedza i zwiększają potrzeby w zakresie pomiarów działań na poszczególnych platformach społecznościowych. W związku z tego typu zapotrzebowaniem, Sotrender zdecydował się na udostępnienie własnego API.

0 83
Read more

YouTube Trends sierpień 2017 – Siła kontrowersji

„Nieważne, jak, ważne, żeby mówili” – tą zasadą kieruje się coraz więcej twórców na polskim YouTube. Kto w ubiegłym miesiącu wywował najwięcej kontrowersji, a czyje wideo Polacy ogladali najchętniej? Dowiecie się tego z najnowszego wydania raportu YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender! Otsochodzi łączy siły z Taco Hemingwayem Najpopularniejszym wideo miesiąca był nowy singiel rapera Otsochodzi, […]

0 29
Read more
audience, concert

Facebook Trends Polska sierpień 2017 – warto dbać o swoich fanów

Sierpniowe wydarzenia na Facebooku uświadamiają nam po raz kolejny, że warto (poza tym że należy), dbać o swoich obserwatorów. Warto to robić nie tylko po to, żeby osiągnąć własny sukces i “sławę”, ale także by móc pomagać innym. Sprawdźcie, co wydarzyło się w sierpniu na polskim Facebooku w najnowszym raporcie Facebook Trends przygotowanym przez Sotrender!

0 66
Read more
Automatic reports

Śledź swoją konkurencję

Konfiguracja trwa 3 minuty,
nie wymagamy karty kredytowej .

Wypróbuj za darmo