20 czerwca żegnamy “stary” panel Sotrendera

To już niemal pół roku od momentu, w którym zaprezentowaliśmy Wam nową wersję naszego flagowego produktu, jakim jest aplikacja Sotrender. W związku z dobrym przyjęciem oraz pozytywną opinią obecnych Klientów, uznaliśmy, że przyszedł już czas na zamknięcie poprzedniej, “czarnej” wersji panelu. Nastąpi to 20 czerwca.

W celu usprawnienia procesu, zebraliśmy poniżej małe FAQ. Jak zawsze, zachęcamy też do kontaktu w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Dlaczego zamykacie stary panel?

Poza powodami czysto ekonomicznymi (utrzymywanie dwóch różnych wersji narzędzia), chcemy skupić się na rozwoju nowej wersji aplikacji. Od momentu oddania jej w Wasze ręce, dodaliśmy już m.in. raporty porównawcze, raporty w formacie .pptx i automatyczne wskazówki dla Instagrama. Lista pomysłów i potrzeb jednak stale się wydłuża. Pracujemy intensywnie nad tym, aby aplikacja była coraz szybsza i bardziej dla Was wartościowa.

Nie znam jeszcze nowej wersji aplikacji – co mam zrobić?

Od dnia premiery nowego panelu, prowadzimy spotkania i szkolenia z Klientami, którzy zgłaszają nam tego typu zapotrzebowanie. W celu zaplanowania szkolenia, prosimy o kontakt z zespołem wsparcia Klienta: sales@sotrender.com.

Nowy panel nie posiada niektórych funkcji, których używam. Czy zostaną one dodane?

Planując zawartość nowego panelu, przeprowadziliśmy dokładną analizę zachowań użytkowników narzędzia. Funkcje cieszące się największą popularnością zostały przeniesione, zlikwidowaliśmy natomiast te, z których zupełnie nie korzystano.

Co stanie się po 20 czerwca?

Dostęp do poprzedniej wersji panelu zostanie zablokowany. Użytkownicy będą mogli logować się i tworzyć konta tylko w nowej wersji.

Zamknięcie starego panelu jest kolejnym, naturalnym etapem rozwoju Sotrendera. Obiecujemy, że już wkrótce ogłosimy kolejne nowości 😉

Mierz, optymalizuj, raportuj!Zobacz więcej

Do góry
Do góry

Podobne posty