Sotrender vs. NapoleonCat – porównanie narzędzi

Jedno z pytań, jakie regularnie otrzymujemy brzmi: Czym Sotrender różni się od aplikacji NapoleonCat?

Zastanawiasz się, które z tych dwóch narzędzi lepiej odpowie na Twoje potrzeby?

Przygotowaliśmy porównanie, które nie pozostawi wątpliwości odnośnie funkcji w nich dostępnych i możliwości, jakie oferują.

Sotrender vs. NapoleonCat

Porównanie narzędzi

Sotrender vs. NapoleonCat

Sotrender
NapoleonCat

Analiza danych organicznych

Dostępne kanały
Ranking fanów na Facebooku
TAK
TAK
Wskaźnik PTAT oraz Interactivity Index
TAK
NIE
Analiza skuteczności treści
TAK
NIE
Zaawansowana analityka dla profili własnych na LinkedInie efektywność treści, unikalne wyświetlenia, demografia obserwujących i odwiedzających
TAK
NIE

Moderacja

Moderacja na Facebooku i Instagramie
TAK
TAK bardziej rozbudowane
Automatyczna moderacja
NIE
TAK
Raport w formacie PDF/ XLS
TAK
TAK
NIE
TAK

Raportowanie

Raporty dla profili własnych na FB/IG/LI
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
Raporty porównawcze z konkurencją – Facebook
TAK
TAK
Raporty porównawcze z konkurencją – Instagram
TAK
NIE
Dodatkowe badania customowe i dashboardy dla dowolnej platformy
TAK
NIE
Raporty porównawcze dla LinkedIna, TikToka
TAK
NIE

Analiza danych reklamowych (Meta)

Analiza reklam
TAK
NIE
Porównanie z konkurencją
TAK
NIE
Raport z działań płatnych dla własnych profili
TAK
NIE
Optymalizacja reklam
TAK
NIE
Raport z analizy reklam konkurencji
TAK na zamówienie
NIE

Okres próbny

Darmowy okres testowy
TAK 14 dni
TAK 14 dni
Limit dodanych profili w ramach okresu testowego
40 profili
10 profili
Generowanie raportów podczas okresu testowego
TAK
NIE

Plany abonamentowe

Zakres danych historycznych
Min. 4 miesiące, max. 3 lata wstecz
2 miesiące wstecz
Liczba użytkowników
Bez limitu
Każdy użytkownik płatny dodatkowo
Opiekun konta + szkolenie z obsługi narzędzia w każdym pakiecie
TAK
NIE

Opinie użytkowników o naszym narzędziu możesz przeczytać na portalu G2 Crowd »

opinia sotrender

Sotrender vs. NapoleonCat – główne różnice

Sotrender to narzędzie służące do analizy, raportowania i optymalizacji działań w social media. Nie znajdziesz u nas planowania postów czy zaawansowanej moderacji. Ponieważ jednak naszą flagową funkcją jest analityka, w aplikacji dostępnych jest wiele, często unikalnych wskaźników (jak np. Interactivity Index), które są niedostępne w innych narzędziach.

Dane w aplikacji to dla Ciebie wciąż za mało? W naszym zespole mamy doświadczonych analityków, którzy są w stanie przygotować raporty i badania odpowiadające na indywidualne potrzeby naszych klientów.

Dowiedz się więcej o naszych usługach dodatkowych >

Jeśli chodzi o analizę danych social media, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Raportowanie

Tuż obok analityki, drugą flagową funkcją naszego narzędzia jest raportowanie, które marketerzy uwielbiają ze względu na dużą oszczędność czasu, jaką zyskują dzięki automatycznym raportom.

Wygenerowanie raportu w Sotrenderze zajmuje zaledwie kilka minut.

Raport wygenerowany z naszej aplikacji to kompendium wiedzy o działaniach na wybranym kanale social media. Niezależnie od pakietu, który posiadasz, w każdym miesiącu możesz wygenerować nieograniczoną liczbę raportów (dla profili własnych lub konkurencji) dla każdego z obsługiwanych przez nas kanałów społecznościowych.

Choć analiza TikToka nie jest jeszcze dostępna w samej aplikacji, na zamówienie jesteśmy w stanie przygotowywać raport dla wybranego profilu lub grupy profili na tym kanale.

Zacznij usprawniać swoją pracę już dziś
  • Wypróbuj przez 14 dni za darmo
  • Dostęp do wszystkich funkcji narzędzia
  • Nie wymagamy karty kredytowej
Wypróbuj za darmo

Dane reklamowe

Sotrender to nie tylko dane organiczne.

W aplikacji znajdziesz osobny moduł – Sotrender Ads – służący do analizy działań płatnych z ekosystemu Meta. Dodatkowo, dzięki funkcji Porównanie z konkurencją dowiesz się, jak Twoje działania reklamowe wypadają na tle konkurencji.

Nasza najnowsza funkcja, Optymalizacja reklam, to prawdziwa perełka. Dzięki niej będziesz w stanie optymalizować swoje reklamy i osiągać lepsze wyniki reklamowe w założonym budżecie. Wszystko to możliwe jest dzięki naszym autorskim modelom AI, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie miesiące.

Bezpłatny okres próbny

Jeśli przed podjęciem finalnej decyzji chciałbyś zobaczyć, jak w praktyce działa nasze narzędzie, możesz skorzystać z 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

W jego trakcie możesz wypróbować wszystkie funkcje dostępne w naszym narzędziu (raportowanie, porównanie z konkurencją, analizę reklam) i analizować nawet 40 profili – swoich lub konkurencji.

Wybór pakietu

Decydując się na korzystanie z Sotrendera, masz do wyboru jeden z czterech pakietów, które różnią się od siebie głównie liczbą profili, które możesz analizować, oraz zakresem danych historycznych.

W najpopularniejszym pakiecie możesz analizować dane za ostatnich 12 miesięcy dla 20 profili. W cenie tego pakietu dostępny jest również moduł Sotrender Ads, który umożliwia analizę danych reklamowych z Facebooka i Instagrama oraz optymalizację reklam.

sotrender cennik 2024 pakiety

Oferujemy również pakiety customowe, skierowane do najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują dodatkowych rozwiązań analitycznych i mają potrzebę analizować dane nawet dla setek profili.

Intuicyjne korzystanie z aplikacji

Dokładamy wszelkich starań, by nasze narzędzie było proste w obsłudze nawet dla początkujących marketerów. Wdrożenie Sotrendera i rozpoczęcie korzystania z niego są proste i nie powinny przysparzać problemów.

Nie mniej jednak zawsze istnieje możliwość umówienia szkolenia z obsługi Sotrendera dla całego Twojego zespołu w najdogodniejszym dla Was momencie. Może być to na samym początku Waszej przygody z naszym narzędziem, lub też w późniejszym terminie, tak byście byli na bieżąco z tym, jak zmienia się Sotrender.

Obsługa klienta

Zależy nam, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług i czuli się w pełni zaopiekowani – zarówno podczas okresu próbnego jak i po wykupieniu dostępu do Sotrendera.

Dlatego też jesteśmy zawsze dostępni – na czacie w narzędziu, mailowo, telefonicznie, jak i na naszych profilach w social media – by na bieżąco odpowiadać na pojawiające się pytania związane z korzystaniem z aplikacji.

Wysoka responsywność to nasz znak rozpoznawczy.

Masz pytania? Napisz do nas na support@sotrender.com i porozmawiajmy!

Do góry
Do góry

Podobne posty