Facebook Trends listopad 2019 – sportowa trójca

Za nami iście sportowy miesiąc: niezależnie, czy kibicowaliście swoim ulubionym sportowcom, czy prześcigaliście się w zdobywaniu najlepszych okazji na Black Friday – mamy coś dla Was 😉 

Co przyniósł listopad? Chociażby zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior. Świętowaliśmy również
1. i 11. listopada, co oznaczało także cieszenie się dłuższymi weekendami. 

To wszystko oznacza, że dostępne jest już pełne wydanie raportu Facebook Trends listopad 2019, a omówienie najciekawszych wydarzeń znajdziecie poniżej 😉 

Coraz bliżej święta…

W listopadzie i grudniu na Facebooku co roku króluje Coca Cola – nie inaczej jest także tym razem. Jak zawsze w listopadzie Coca Cola rozpoczęła organizację trasy swojej świątecznej ciężarówki, pytając swoich fanów, jakie miasta ma w tym roku odwiedzić. 

Obyło się bez zaskoczenia, był to najlepszy post miesiąca na Facebooku

Piłkarski listopad

Duży wzrost liczby Aktywnych użytkowników odnotował w listopadzie profil Łączy nas piłka, plasując się na wysokim 3. miejscu wśród wszystkich profili na polskim Facebooku w tej kategorii. 

listopad facebook

Profile o największej liczbie Aktywnych użytkowników w listopadzie na Facebooku

Wszystko za sprawą posta podsumowującego karierę Łukasza Piszczka. Wspomniany post był 3. najlepszym postem w kategorii Sport

Wzrost zaangażowania o ponad 900% odnotował również profil Kuby Błaszczykowskiego. Post z podziękowaniami dla Piszczka, zdobył wiele polubień i udostępnień również na profilu Błaszczykowskiego. 

W kategorii Sportowcy najjaśniej jednak błyszczał oczywiście Robert Lewandowski, tym razem za sprawą informacji o spodziewanym kolejnym potomku. 

Sport to nie tylko piłka nożna 

Ulubiony sport Polaków, skoki narciarskie, ponownie wraca do naszych domów i na ekrany telewizorów. 

Już podczas pierwszego weekendu ze skokami, Kamil Stoch stanął na podium w Wiśle. Gratulujemy! 😉 

Black Friday czy Black November? 

Za nami również najbardziej oczekiwany sprzedażowo dzień roku: Black Friday. Choć w tym roku żadne posty nie przyciągnęły Waszej, i naszej, uwagi, w Sotrenderze przygotowaliśmy krótką analizę podsumowującą zaangażowanie na profilach marek w okresie Black Friday w minionych latach. Jej wyniki dostępne są na naszym Facebooku.

Pamiętajcie również, że jeszcze go 6 grudnia włącznie trwa Cyber Week w Sotrenderze – na wszystkie nasze produkty obowiązuje 30% rabat. 

Listopad w Sotrenderze

Mieliście okazję wypróbować już naszą moderację dla Facebooka? W minionym miesiącu zyskała ona nową funkcjonalność: możliwość odpowiadania na wiadomości z Messengera. Wiemy, że wielu z Was czekało na ten moduł, zachęcamy więc do jego testowania i dzielenia się wrażeniami.

Wypróbuj moderację w Sotrenderze

Wprowadziliśmy również nowy cennik, który jest znacznie bardziej elastyczny i przejrzysty od poprzedniego.
A ceny pakietów zaczynają się już od 80zł! 

Facebook Trends listopad 2019

Co jeszcze wydarzyło się w listopadzie na polskim Facebooku? Czy jakieś wydarzenia muzyczno-kulturalne, polityczne, lub społeczne, były szczególnie popularne wśród facebookowiczów? Sprawdźcie w raporcie Facebook Trends listopad 2019!

 

Do góry
Do góry

Podobne posty