Zwiększ zasięg postów na Facebooku dzięki nowym wskazówkom Sotrendera

Sotrender to nie tylko pogłębiona analityka danych z mediów społecznościowych oraz ich szybkie raportowanie. To także oparte na danych automatyczne wskazówki, umożliwiające błyskawiczną interpretację danych bez konieczności zagłębiania się wielogodzinną analizę wykresów i liczb. Od dziś wskazówki obejmują również informacje dotyczące zasięgu stron w oparciu o dane z Facebook Insights. Zobacz, jaki zasięg osiągają publikowane przez Ciebie posty, dowiedz się, jak możesz go poprawić i sprawdź, do kogo docierają twoje treści.

Sprawdź najnowszy wygląd narzędzia

Automatyczne wskazówki Sotrendera są przydatne dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki nim nie muszą przeznaczać dodatkowych środków na analizę danych. Dla agencji oraz większych firm stanowią z kolei możliwość zoptymalizowania istniejących procesów obsługi klienta i poprawienia skuteczności działania bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych audytów. Natomiast początkujący social media managerowie odnajdują w nich źródło wiedzy na temat prawidłowego prowadzenia profilu, ponieważ umożliwiają one łatwą i szybką weryfikację poprawności profilu. Jak pokazały nasze analizy, stosowanie się do rad zawartych we wskazówkach poprawia efektywność profilu o blisko 30%!

Mierz swoje działania w social media!

Nowe wskazówki ulokowane zostały w dwóch dodatkowych zakładkach w głównym menu Wskazówek: Zasięg oraz Odbiorcy.

Nowe wskazówki Sotrendera

Nowe wskazówki Sotrendera

 Nowe wskazówki Sotrendera + Facebook Insights

W obliczu nieustannie obniżającego się zasięgu postów, walka o możliwie jak największą widoczność publikowanych treści staje się kluczowym aspektem działalności na Faceboku. Aby ułatwić nierówną walkę ze spadkami zasięgu, udostępniamy Wam nowy zestaw automatycznych wskazówek opartych na danych z Facebook Insights, dzięki którym sprawdzicie, jakie są możliwe przyczyny słabego zasięgu Waszych postów oraz dowiecie się, jak możecie go poprawić. Od dziś dzięki wskazówkom Sotrendera możecie zobaczyć, jak skuteczne były prowadzone przez Was kampanie promocyjne. Przygotowując je, skupiliśmy się przede wszystkim na konwersji płatnego zasięgu na zaangażowanie, czyli jednym z najważniejszych wskaźników efektywności działań w mediach społecznościowych.

Wskazówki Sotrendera dotyczące zasięgu

Wskazówki Sotrendera dotyczące zasięgu

Sprawdź zasięg postów dzięki wskazówkom SotrenderaDowiedz się więcej!

Negative feedback i grupy demograficzne we wskazówkach Sotrendera

Nowe wskazówki uwzględniają tzw. negative feedback, czyli krytyczne opinie użytkowników, który umożliwia jeszcze bardziej dokładną analizę danych na temat odbiorców treści. Znajdziecie go w menu Wskazówek w zakładce “Angażowanie”. Pozwala on szybciej reagować w sytuacjach potencjalnie kryzysowych poprzez wyłapywanie nawet pojedynczych negatywnych sygnałów od użytkowników. Zdecydowanie warto zwracać na niego uwagę i zapobiegać kryzysom, zamiast ich rozwiązywać.

Nowe wskazówki Sotrendera dotyczące negatywnych opinii

Nowe wskazówki Sotrendera dotyczące negatywnych opinii

Dodatkowo wskazówki w jeszcze większym stopniu uwzględniają grupy demograficzne. Biorąc pod uwagę konkretne grupy odbiorców, pozwalają na bardziej precyzyjne dostosowanie treści do grupy docelowej.

Nowe wskazówki Sotrendera dotyczące odbiorców

Nowe wskazówki Sotrendera dotyczące odbiorców

Cały czas rozwijamy nasze automatyczne wskazówki tak, aby były jeszcze dokładniejsze oraz uwzględniały kolejne aspekty funkcjonowania profili w mediach społecznościowych. To jednak tylko jedna z funkcji Sotrendera, który w ostatnich tygodniach przeszedł prawdziwą metamorfozę. Zmieniliśmy wówczas stronę główną narzędzia oraz jego panel, do którego dodaliśmy nowe funkcje. Przebudowaliśmy także system płatności i zaprezentowaliśmy nowy cennik, w którym podstawową jednostką rozliczeniową jest obecnie marka. Jednocześnie cały czas pracujemy nad panelem analitycznym dla Instagrama i wieloma innymi funkcjami, o których dowiecie się już niebawem. Tymczasem zapraszamy do testów nowych wskazówek dotyczących zasięgu oraz odbiorców!

Mierz swoje działania w social media!

Do góry
Do góry

Podobne posty