Sotrender się zmienia!

Cały czas pracujemy nad tym, aby korzystanie z Sotrendera było jeszcze wygodniejsze i bardziej efektywne. Dlatego na bieżąco wprowadzamy do narzędzia zmiany. Dzięki ostatnim modyfikacjom możemy szybciej pobierać dane, a nasi użytkownicy mogą na bieżąco śledzić działania ich konkurencji. Wprowadziliśmy również nową kategoryzację stron, a także ulepszyliśmy panel przeglądania danych dotyczących YouTube’a i Twittera. Sprawdź, co ostatnie zmiany oznaczają dla Ciebie!

Jeszcze szybsze pobieranie danych

Wielokrotnie przy logowaniu do Sotrendera prosiliśmy Cię o autoryzację naszej Facebookowej aplikacji.

auto2

Widok autoryzacji w ustawieniach konta Sotrender

Konieczność autoryzacji jest związana z ciągłymi zmianami, zarówno na Facebooku, jak i w naszym narzędziu. Szczególnie istotną zmianą dla każdego administratora strony na Facebooku jest umożliwienie Sotrenderowi pobierania szczegółowych danych związanych z zarządzanym fanpage’m. Dzięki temu dla stron są pobierane dane „insights”, które można przeglądać bezpośrednio na naszej platformie. Jednym ze skutków jest również o wiele dokładniejsze i szybsze pobieranie danych związanych z zarządzaną stroną. Być może nie jest to wyraźnie odczuwalne przy korzystaniu z części analitycznej naszej usługi, jednak użytkownicy Consoli na pewno zauważyli, że wpisy i komentarze z ich stron pojawiają się w narzędziu szybciej. Jeśli zależy Ci, aby w Sotrenderze zawsze znajdowały się najbardziej aktualne dane, sprawdź swoje autoryzacje w ustawieniach. Administratorzy profili mogą aktywować dane prywatne dla ich stron w zakładce Profile w ustawieniach kont. Panel z autoryzacjami jest dostępny tylko dla administratorów konta.

Sotrender to także Console

Console element Sotrendera umożliwiający zarządzanie pracą moderatorów oraz treściami publikowanymi na stronach społecznościowych. System powiadomień za pośrednictwem e-maila i SMSa wspiera pracę osób zaangażowanych w prowadzenie działań w social media. Więcej o Consoli możesz przeczytać na naszej stronie w sekcji możliwości. Zachęcamy do wypróbowania naszego narzędzia! Wystarczy wysłać wiadomość na adres: support@sotrender.com lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Udostępnienie statystyk branż

Każdy z naszych użytkowników może podejrzeć działania konkurencji. Wcześniej, aby móc sprawdzić wyniki stron w danej branży, trzeba było wykupić dostęp do każdej z nich. Teraz, aby sprawdzić ogólne wyniki konkurencji, wystarczy, że Twoja strona jest przypisana do co najmniej jednej kategorii. Przejdź do narzędzia i sprawdź, jak Twój profil prezentuje się na tle branży, więcej…

Statystyki branż dostępne w Sotrenderze

Statystyki branż dostępne w Sotrenderze

w82sye

Informacja o branży do której jest przypisana strona widoczna w podsumowaniu strony

Zmiany w kategoryzowaniu stron

Udostępnienie możliwości śledzenia działań konkurencji dla branż jest bezpośrednio związane z drugą zmianą – znaczącą, ale niekoniecznie widoczną na pierwszy rzut oka. Od dłuższego czasu pracowaliśmy nad nową systematyką kategoryzacji stron. Obecnie sukcesywnie ją wprowadzamy, co może się wiązać ze zmianą kategorii (branży), do której Twoja strona była przypisana. Informację o branży, do której zakwalifikowaliśmy Twój profil, znajdziesz w podsumowaniu konkretnego fanpage’a. Przejdź do narzędzia i sprawdź, do jakich kategorii są przypisane Twoje strony, więcej…

Ulepszony panel przeglądania danych dotyczących YouTube’a i Twittera

Od kilku miesięcy w Sotrenderze możesz również analizować dane dla kanałów YouTube’a i profili na Twitterze. Cały czas pracujemy nad tym, aby jeszcze lepiej prezentować wskaźniki dla tych platform. Zależy nam, aby coraz więcej naszych klientów korzystała z dostępnych danych, dlatego zapraszamy do skorzystania z tej usługi. Wystarczy wysłać wiadomość na adres: support@sotrender.com lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Sotrender analizuje również dane pochodzące z YouTube'a oraz Twittera

Sotrender analizuje również dane pochodzące z YouTube’a oraz Twittera

Zapraszamy też do lektury innych wpisów o funkcjonalnościach Sotrendera:

Do góry
Do góry

Podobne posty