Ostatnie miesiące to czas zmian w Sotrenderze. Zaprezentowaliśmy zupełnie nowy wygląd narzędzia, dodaliśmy kilka nowych funkcji, w pocie czoła przygotowujemy kolejne, zmieniliśmy też całkowicie raporty Trends. Wprowadziliśmy również nowy cennik, który zmienia się po raz pierwszy od przeszło dwóch lat.


/ 14 maja 2020 – aktualizacja / 

Od 2017 roku dużo się zmieniło. 😉

Sotrender to teraz nie tylko narzędzie do analizy danych social media. Wprowadziliśmy do aplikacji zupełnie nowy moduł, który pozwala odpowiadać na wiadomości i komentarze użytkowników na Facebooku.

Zachęcamy również do zapoznania się z aktualnie obowiązującym cennikiem, który jest bardziej przejrzysty oraz lepiej dopasowany do Waszych potrzeb. Obowiązuje on od grudnia 2019 roku.


/ 9 maja 2017 – tekst oryginalny / 

Zupełnie nowy Sotrender

Największą nowością ostatnich kilku miesięcy było zdecydowanie wprowadzenie nowej wersji narzędzia, bardziej przyjaznej dla użytkowników. Pożegnaliśmy stary wygląd narzędzia, który towarzyszył nam od 2014 roku, uporządkowaliśmy sekcje i menu, dzięki czemu nawigacja stała się dużo łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Położyliśmy nacisk na najważniejsze dla użytkowników funkcje takie jak raportowanie i obserwowanie konkurencji. Zmiana się opłaciła, nowy Sotrender staje się coraz popularniejszy, także zagranicą.

Raportowanie dla pojedynczego profilu.

Nowy wygląd narzędzia to nie wszystko, dużo zadziało się w “bebechach”, przepisaliśmy architekturę, zmieniliśmy system zapisywania, pobierania i wizualizacji danych. Dzięki temu narzędzie działa szybciej i dokładniej.

Nowe funkcje w Sotrenderze

Nowy wygląd przyniósł nowe funkcje, z których najważniejsze to:

  • Raporty porównawcze pdf. Raporty są jedną z ulubionych funkcji Sotrendera wszystkich użytkowników. Wiemy też, że możliwość porównywania się z konkurencją jest dla was niezwykle ważna. Postanowiliśmy zatem połączyć te dwie opcje w postaci automatycznych raportów dla grup. Dzięki nowej funkcji, za pomocą kilku kliknięć wygenerujecie kompleksowy raport dla utworzonych przez Was w narzędziu grup profili Facebookowych.
  • Automatyczne wskazówki dla Instagrama oparte na naszych autorskich algorytmach. Dzięki nim dowiecie się, co możecie zmienić, żeby docierać do jak największej liczby ludzi, jak sprawić, by wasze posty były bardziej angażujące, ale powiemy wam też, co robicie dobrze.
  • Raporty .pptx dla Facebooka. Te raporty obejmują te same sekcje, co raporty .pdf, ale są edytowalne – łatwiej zatem o dodanie własnego szablonu, komentarzy czy np. zmianę kolejności slajdów.

Więcej o nowych funkcjach w Sotrenderze dowiecie się tutaj.

To jednak nie koniec nowości w narzędziu. Ciężko pracujemy nad kolejnymi funkcjami, m.in. badaniu zainteresowań, które pozwolą Wam lepiej zrozumieć swoją grupę docelową.

Nowy cennik

Wraz ze zmianami wprowadzamy nowy cennik, który obowiązywać będzie od dziś, czyli od 9 maja. Poprzednią zmianę wprowadziliśmy w lutym 2015 roku (także wraz z nowym wyglądem i funkcjami narzędzia). Wtedy również wprowadziliśmy markę jako podstawową jednostkę rozliczeniową. To rozwiązanie zostaje, zmieniają się za to wielkości i ceny pakietów.

Najmniejszy pakiet, Bronze, to od dzisiaj 2 marki za 150 zł netto. Zrezygnowaliśmy z pojedynczego pakietu, bo jedną z kluczowych zalet Sotrendera jest możliwość porównywania się z konkurencją. Pakiet Silver to od dziś 5 marek za 350 zł, Gold – 10 marek za 650 zł miesięcznie. Nie zmienia się pakiet Platinium. Jeśli 20 marek to dla Was ciągle za mało, napiszcie do nas na sales@sotrender.com, na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Nowy cennik obowiązuje od 9 maja 2017.

Cennik obowiązywał od 9 maja 2017 do grudnia 2019 roku

Jeśli jesteście już klientami Sotrendera, nie martwcie się, nie musicie nic robić, nie musicie zmieniać też pakietu. Jeśli jednak nowy cennik lepiej odpowiada Waszym potrzebom, skontaktujcie się z nami pod adresem sales@sotrender.com.

Zasady kont blogerskich, dla organizacji pożytku publicznego oraz akademickich pozostają bez zmian.