W najnowszym, majowym raporcie Instagram Trends znajdziecie cztery nowe kategoria: Media tradycyjne, Media internetowe, Biżuteria oraz Humor. Co działo się na Instagramie w maju? Robert Lewandowski zdobył z Bayernem Monachium mistrzostwo Niemiec i to wydarzenie było najpopularniejsze w serwisie. Chcecie wiedzieć więcej? Zapoznajcie się z najnowszym wydaniem raportu Instagram Trends przygotowanego przez Sotrender.

Najśmieszniejsi w Instagram Trends

Najwięcej obserwujących w kategorii Humor - Instagram Trends maj 2016

Najwięcej obserwujących w kategorii Humor – Instagram Trends maj 2016

W nowej kategorii Humor równych nie ma sobie Suchar Codzienny, który znalazł się na najwyższym stopniu podium we wszystkich rankingach – popularności, interaktywności oraz aktywności. Do Suchara należy także najlepszy post w kategorii. Co ciekawe, w rankingach znalazł się też profil Codzienny Suchar, który radzi sobie całkiem nieźle, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce zestawień.

Mierz działania na Instagramie w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

Coraz więcej profili w Instagram Trends!

Majowy raport jest bogatszy o 370 profili w stosunku do poprzedniego wydania. Ciągle dodajemy kolejne profile, by Instagram Trends były jak najbardziej wiarygodne i miarodajne. Jeśli znacie profile, które powinny znaleźć się w naszych raportach, wypełnijcie ten formularz lub napiszcie na adres trends@sotrender.com.

Letnie festiwale okiem Sotrendera

 

Sieć zainteresowań - festiwale

Sieć zainteresowań – festiwale

Robi się coraz cieplej, słonce grzeje coraz mocniej, nerwowo wyrywamy kartki z kalendarza. Co to oznacza? Zbliża się letni sezon festiwalowy, a my w Sotrenderze uwielbiamy festiwale. Postanowiliśmy zbadać, czy polskie festiwale odpowiadają na potrzeby swoich fanów i czy fani interesują się więcej niż jedną imprezą. Sprawdźcie, czego się dowiedzieliśmy!

Pobierz raport Instagram Trends maj 2016!