Nowość w Sotrenderze: automatyczne raporty dla Instagrama

W Sotrenderze cenimy  czas naszych użytkowników. Dlatego postanowiliśmy ułatwić raportowanie działań jak to tylko możliwe.  Dotyczy to także niedawno wprowadzonego do naszego narzędzia Instagrama. Od dziś możecie wygenerować profesjonalny, obszerny i dostosowany do Waszych potrzeb raport dotyczący najważniejszych aspektów działalności na Instagramie. Bazą raportów mogą być dane dzienne, tygodniowe lub miesięczne, podobnie, jak w przypadku raportów dla Facebooka, Twittera i YouTube. Co najważniejsze, aby wygenerować raport, wystarczy tylko kilka kliknięć.

1. Przejrzysty i czytelny wygląd

Nigdy więcej nieczytelnych wykresów i setek niezrozumiałych liczb. Automatyczne raporty dla Instagrama w Sotrenderze są bardzo przejrzyste. Profesjonalny wygląd wystarcza, by zrobić szybki zrzut ekranu i od razu wstawić go do biznesowej prezentacji. Raporty podzieliliśmy na kategorie – podsumowania różnych aspektów działalności na Instagramie.

Podsumowanie raportu dla Instagrama

Podsumowanie raportu dla Instagrama

Mierz działania na Instagramie w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

2. Spersonalizowana treść Twoich automatycznych raportów dla Instagrama

Od teraz możesz wybierać elementy, które będą uwzględnione w Twoim raporcie. Możesz wybrać między kolejnymi rozdziałami dotyczącymi różnych aspektów komunikacji na YouTube.

coca cola zaangażoanie

Rodzaje zaangażowania – raport dla Instagrama

  • Podsumowanie – Ogólne podsumowanie wyników najważniejszych zmiennych analizowanych w raporcie.
  • Zaangażowanie – Najważniejsze informacje o użytkownikach, którzy angażowali się na profilu w danym przedziale czasowym.
  • Najlepsze treści – Zestawienie najlepszych treści opublikowanych przez stronę w danym przedziale czasowym.
  • Aktywności administratora – Podsumowanie aktywności administratora w danym przedziale czasowym.
  • Porównanie – Porównanie z wynikami z poprzedniego analogicznego okresu.

Ponadto możesz także uwzględnić wyjaśnienia poszczególnych metryk opisanych w raporcie. Oczywiście możesz także dodać swoje imię i nazwisko oraz inne ważne informacje.

3. Łatwe komentowanie i duplikowanie

Wiemy, jak ważne jest to, by móc swobodnie dodawać uwagi i sugestie do różnych raportów. Mając to pod uwagą, zdecydowaliśmy się na ułatwienie procesu dodawania komentarzy do naszych raportów PDF. Wszystko co musisz zrobić, by dodać komentarz do Twojego raportu to kliknąć na “Dodaj komentarz”, napisać swoje obserwacje i kliknąć “Zapisz”. Komentarz będzie zawarty na końcu raportu.

Jeśli regularnie przygotowujesz podobne raporty, nie musisz za każdym razem decydować, które elementy zawierać w każdym z nich. Kliknij “Kopiuj”, wybierz okres do analizy i kliknij “Generuj”. W pełni profesjonalny raport będzie wkrótce dostępny do ściągnięcia.

Przejrzyj przykładowy automatyczny raport dla Instagama

Załóż konto w Sotrenderze i zacznij mierzyć swoje działania w social media!

Do góry
Do góry

Podobne posty