Nowości w Sotrenderze: automatyczne raporty dla Twittera

Wszyscy cierpią na brak czasu, marketerzy również. Dlatego Sotrender postanowił ułatwić raportowanie działań na Twitterze, jak to tylko możliwe. Nowa funkcja narzędzia – automatyczne raporty – pozwoli wygenerować profesjonalny, obszerny i spersonalizowany raport dotyczący najważniejszych aspektów działalności na Twitterze. Możecie użyć ich, by pod koniec miesiąca przygotować raport dla klientów lub przełożonych. Bazą raportów mogą być dane dzienne, tygodniowe lub miesięczne, podobnie, jak w przypadku raportów dla Facebooka. Co najważniejsze, generowanie raportu to tylko kilka kliknięć.

Przejrzysty i czytelny wygląd

Nigdy więcej nieczytelnych wykresów i setek niezrozumiałych liczb. Automatyczne raporty dla Twittera w Sotrenderze są bardziej przejrzyste. Ich profesjonalny wygląd wystarcza, by zrobić szybki zrzut ekranu i od razu wstawić go do biznesowej prezentacji. Kolory są jasne i bardziej przyjazne. Raporty zorganizowane są w rozdziałach – każdy z nich zawiera podsumowanie różnych aspektów aktywności na Twitterze.

Przegląd informacji - raporty dla Twittera

Przegląd informacji – raporty dla Twittera

Mierz swoje działania w social media!

Spersonalizowana treść Twoich automatycznych raportów dla Twittera

Od teraz możesz wybierać elementy, które będą uwzględnione w Twoim raporcie. Możesz wybrać między kolejnymi rozdziałami dotyczącymi różnych aspektów komunikacji naTwitterze.

  • Podsumowanie – Ogólne podsumowanie wyników najważniejszych zmiennych analizowanych w raporcie.
  • Zasięg – Analiza zasięgu oraz liczby wyświetleń treści publikowanych przez profil.
  • Zaangażowanie – Najważniejsze informacje o użytkownikach, którzy angażowali się na profilu w danym przedziale czasowym.
  • Najlepsze treści – Zestawienie najlepszych treści opublikowanych przez stronę w danym przedziale czasowym.
  • Obsługa klienta – Podstumowanie aktywności strony związanej z odpowiadaniem na posty użytkowników.
  • Aktywności administratora – Podsumowanie aktywności administratora w danym przedziale czasowym.
  • Porównanie – Porównanie z wynikami z poprzedniego analogicznego okresu.
Zasięg - raporty automatyczne dla Twittera (Sotrender)

Zasięg – raporty automatyczne dla Twittera

Ponadto możesz także uwzględnić wyjaśnienia poszczególnych metryk opisanych w raporcie, tak jak i wskazówek Sotrendera dla Twoich profili na Twitterze. Oczywiście możesz także dodać swoje imię i nazwisko, jak i zdjęcie oraz inne ważne informacje o Tobie.

Menu tworzenia automatycznych raportów dla Twittera

Menu tworzenia automatycznych raportów dla Twittera

Ważną funkcjonalnością, która została dodana do narzędzia pod koniec 2017 roku, jest również możliwość generowania raportów cyklicznych, w wybranych interwałach czasu, np. każdego pierwszego dnia miesiąca. To usprawnienie z pewnością wpłynie na efektywność Waszej pracy!

Unikalne rekomendacje dla Twoich stron

Niedawno zaktualizowaliśmy nasze bazowane na danych wskazówki dla stron na Twitterze, kanałów na YouTube i profili na Twitterze. Wprowadziliśmy nowy layout dla automatycznych rekomendacji, tak jak i nowy zestaw wskazówek związanych z obsługą klienta w social media. Feedback od naszych klientów oraz analizy stworzone przez Sotrender Research Team udowodniły już swoją wartość.

Wskazówki dotyczące organizacji Twojego profilu, sposobu angażowania użytkowników, treści jakie wybierasz, a także obsługi klienta są także dostępne w naszych zautomatyzowanych raportach dla Twittera.

Nie musisz być zalogowany, by w mgnieniu oka sprawdzić, które aspekty komunikacji Twojego fanpage’a powinny być jak najszybciej poprawione. Wszystko co musisz zrobić to zaznaczyć opcję zawarcia rozdziału z automatycznymi rekomendacjami dla Twojego raportu.

Wskazówki - raporty dla Twittera

Wskazówki – raporty dla Twittera

Mierz swoje działania w social media!

Artykuł zaktualizowany w lutym 2018 roku

Do góry
Do góry

Podobne posty