Nowość w Sotrenderze: automatyczne raporty dla YouTube

Sotrenderze cenimy  czas naszych użytkowników. Dlatego postanowiliśmy ułatwić raportowanie działań na YouTube, jak to tylko możliwe. Właśnie wprowadzona nowa funkcja w narzędziu – automatyczne raporty PDF dla YouTube – umożliwia wygenerowanie profesjonalnego, obszernego i dostosowanego do Waszych potrzeb raportu dotyczącego najważniejszych aspektów działalności na YouTube. Możecie użyć ich, by pod koniec miesiąca przygotować raport dla klientów lub przełożonych. Bazą raportów mogą być dane dzienne, tygodniowe lub miesięczne, podobnie, jak w przypadku raportów dla Facebooka i Twittera. Co najważniejsze, aby wygenerować raport, wystarczy tylko kilka kliknięć.

1. Przejrzysty i czytelny wygląd

Nigdy więcej nieczytelnych wykresów i setek niezrozumiałych liczb. Automatyczne raporty dla YouTube w Sotrenderze są bardziej przejrzyste. Ich profesjonalny wygląd wystarcza, by zrobić szybki zrzut ekranu i od razu wstawić go do biznesowej prezentacji. Kolory są jasne i bardziej przyjazne. Raporty zorganizowane są w rozdziałach – każdy z nich zawiera podsumowanie różnych aspektów aktywności na YouTube.

Podsumowanie - automatyczne raporty dla YouTube Sotrender

Podsumowanie – automatyczne raporty dla YouTube

2. Spersonalizowana treść Twoich automatycznych raportów dla YouTube

Od teraz możesz wybierać elementy, które będą uwzględnione w Twoim raporcie. Możesz wybrać między kolejnymi rozdziałami dotyczącymi różnych aspektów komunikacji na YouTube.

  • Podsumowanie – Ogólne podsumowanie wyników najważniejszych zmiennych analizowanych w raporcie.
  • Zasięg – Analiza zasięgu oraz liczby wyświetleń treści publikowanych przez profil.
  • Zaangażowanie – Najważniejsze informacje o użytkownikach, którzy angażowali się na profilu w danym przedziale czasowym.
  • Najlepsze treści – Zestawienie najlepszych treści opublikowanych przez stronę w danym przedziale czasowym.
  • Obsługa klienta – Podsumowanie aktywności strony związanej z odpowiadaniem na posty użytkowników.
  • Aktywności administratora – Podsumowanie aktywności administratora w danym przedziale czasowym.
  • Porównanie – Porównanie z wynikami z poprzedniego analogicznego okresu.

Ponadto możesz także uwzględnić wyjaśnienia poszczególnych metryk opisanych w raporcie, tak jak i wskazówek Sotrendera dla Twoich profili na YouTube. Oczywiście możesz także dodać swoje imię i nazwisko, jak i zdjęcie oraz inne ważne informacje o Tobie.

Liczba wyświetleń - automatyczne raporty dla YouTube  Sotrender

Liczba wyświetleń – automatyczne raporty dla YouTube

Załóż darmowe, próbne konto i sprawdź nasze nowe raporty już dziśWypróbuj za darmo!

3. Unikalne rekomendacje dla Twoich stron

Niedawno zaktualizowaliśmy nasze bazowane na danych wskazówki dla stron na Facebooku, kanałów na YouTube i profili na Twitterze. Wprowadziliśmy nowy layout dla automatycznych rekomendacji, tak jak i nowy zestaw wskazówek związanych z obsługą klienta w social media. Feedback od naszych klientów oraz analizy stworzone przez Sotrender Research Team udowodniły już swoją wartość.

Wskazówki dotyczące organizacji Twojego profilu, sposobu angażowania użytkowników, treści jakie wybierasz, a także obsługi klienta są także dostępne w naszych zautomatyzowanych raportach dla YouTube.

Nie musisz być zalogowany, by w mgnieniu oka sprawdzić, które aspekty komunikacji Twojego fanpage’a powinny być jak najszybciej poprawione. Wszystko co musisz zrobić to zaznaczyć opcję zawarcia rozdziału z automatycznymi rekomendacjami dla Twojego raportu.

Wskazówki - automatyczne raporty dla YouTube Sotrender

Wskazówki – automatyczne raporty dla YouTube

4. Łatwe komentowanie i duplikowanie

Wiemy, jak ważne jest to, by móc swobodnie dodawać uwagi i sugestie do różnych raportów. Mając to pod uwagą, zdecydowaliśmy się na ułatwienie procesu dodawania komentarzy do naszych raportów PDF. Wszystko co musisz zrobić, by dodać komentarz do Twojego raportu to kliknąć na “Dodaj komentarz”, napisać swoje obserwacje i kliknąć “Zapisz”. Komentarz będzie zawarty na końcu raportu.

Co także istotne, jeśli regularnie przygotowujesz podobne raporty, nie musisz za każdym razem decydować, które elementy zawierać w każdym z nich. Kliknij “Duplikuj”, wybierz okres do analizy i kliknij “Generuj”. Obszerny i w pełni profesjonalny raport będzie wkrótce dostępny do ściągnięcia.

 Przejrzyj przykładowy automatyczny raport dla YouTube

Załóż konto w Sotrenderze i zacznij mierzyć swoje działania w social media.

Do góry
Do góry

Podobne posty