Nowości w Sotrenderze: automatyczne raporty dla Facebooka

W dzisiejszym rozpędzonym świecie wszyscy cierpią na brak czasu, więc jako cel postawiliśmy sobie sprawienie, by Sotrender był tak użyteczny i czasooszczędny jak to tylko możliwe. Dlatego też wprowadziliśmy automatyczne raporty – nową funkcję pozwalającą za pomocą kilku kliknięć przygotowywać superszybkie, profesjonalnie wyglądające i obszerne raporty PDF o stronach na Facebooku. Można używać ich, by pod koniec miesiąca przygotować raport dla klientów (w przypadku agencji) lub przełożonych (w przypadku marketerów). Można bazować na danych dziennych, tygodniowych lub miesięcznych. Jeśli w pilnej sytuacji masz zaledwie kilka minut, by przygotować raport, nie poddawaj się stresowi. Zamiast tego zaloguj się do Sotrendera i sprawdź automatyczne raportowanie z całkowicie nowej i bardziej spersonalizowanej perspektywy. Wygeneruj raport, wydrukuj go i koniecznie daj nam znać, co myślisz o wersji beta naszych raportów!

Sprawdź najnowszy wygląd automatycznych raportów [Aktualizacja 02.2018]

1. Przejrzysty i czytelny wygląd

Nigdy więcej nieczytelnych wykresów i setek niezrozumiałych liczb. Automatyczne raporty dla Facebooka w Sotrenderze są bardziej przejrzyste. Ich profesjonalny wygląd wystarcza, by zrobić szybki zrzut ekranu i od razu wstawić go do biznesowej prezentacji. Kolory są jasne i bardziej przyjazne. Raporty zorganizowane są w rozdziałach – każdy z nich zawiera podsumowanie różnych aspektów aktywności na Facebooku.

podsumowanie

Wygląd automatycznych raportów Sotrendera

Mierz swoje działania w social media!

2. Spersonalizowana treść Twoich raportów

Od teraz możesz wybierać elementy, które będą uwzględnione w Twoim raporcie. Możesz wybrać między kolejnymi rozdziałami dotyczącymi różnych aspektów komunikacji na Facebooku, włączając także te zawierające dane z Facebook Insights.

  • Podsumowanie – Ogólne podsumowanie wyników najważniejszych zmiennych analizowanych w raporcie.
  • Zasięg – Analiza zasięgu oraz liczby wyświetleń treści publikowanych przez profil.
  • Zaangażowanie – Najważniejsze informacje o użytkownikach, którzy angażowali się na profilu w danym przedziale czasowym.
  • Najlepsze treści – Zestawienie najlepszych treści opublikowanych przez stronę w danym przedziale czasowym.
  • Obsługa klienta – Podstumowanie aktywności strony związanej z odpowiadaniem na posty użytkowników.
  • Aktywności administratora – Podsumowanie aktywności administratora w danym przedziale czasowym.
  • Porównanie – Porównanie z wynikami z poprzedniego analogicznego okresu.

 

Automatyczne raporty Sotrendera - rodzaje postów

Typy postów marki w automatycznych raportach Sotrendera

Ponadto możesz także uwzględnić wyjaśnienia poszczególnych metryk opisanych w raporcie, tak jak i wskazówek Sotrendera dla Twoich stron na Facebooku. Oczywiście możesz także dodać swoje imię i nazwisko, jak i zdjęcie oraz inne ważne informacje o Tobie.

Automatyczne raporty Sotrendera - wybór rozdziałów

Wybierz, co uwzględnić w automatycznym raporcie

W grudniu 2017 roku wprowadziliśmy także możliwość generowania raportów cyklicznych, jak również usprawniliśmy cały proces generowania raportów. Wszystko to by Wasza praca była bardziej efektywna!

3. Dane z Facebook Insights

Nowe automatyczne raporty dla Facebooka uwzględniają dane z Facebook Insights. Jeśli masz dostęp do Facebook Insights w naszej aplikacji, automatyczne dane dotyczące zasięgu, jego rodzajów i demografii, a także liczba odsłon strony będą zawarte w Twoim raporcie. Dzięki tej funkcji nie będziesz musiał przygotowywać dwóch różnych podsumowań Twoich aktywności na Facebooku: osobnego dla Facebook Insights i dla Sotrendera.

 

Zasięg i jego rodzaje w automatycznych raportach Sotrendera

Rodzaje zasięgu w automatycznych raportach Sotrendera

 

4. Unikalne rekomendacje dla Twoich stron

Niedawno zaktualizowaliśmy nasze bazowane na danych wskazówki dla stron na Facebooku, kanałów na YouTube i profili na Twitterze. Wprowadziliśmy nowy layout dla automatycznych rekomendacji, tak jak i nowy zestaw wskazówek związanych z obsługą klienta w social media. Feedback od naszych klientów oraz analizy stworzone przez Sotrender Research Team udowodniły już swoją wartość.

Wskazówki dotyczące organizacji Twojego profilu, sposobu angażowania użytkowników, treści jakie wybierasz, a także obsługi klienta są także dostępne w naszych zautomatyzowanych raportach dla Facebooka.

Nie musisz być zalogowany, by w mgnieniu oka sprawdzić, które aspekty komunikacji Twojego fanpage’a powinny być jak najszybciej poprawione. Wszystko, co musisz zrobić to zaznaczyć opcję zawarcia rozdziału z automatycznymi rekomendacjami dla Twojego raportu.

 

Przykład automatycznego raportu Sotrendera dla Facebooka z danymi z Facebook Insights

Przykład automatycznego raportu Sotrendera dla Facebooka

Dostępny dla jakichkolwiek fanpage, nawet tych należących do Twojej konkurencji!

 

Mierz swoje działania w social media!

Do góry
Do góry

Podobne posty