Facebook Trends maj 2019 – powroty i stali bywalcy

Uczniowie cieszą się z nieco skróconego roku szkolnego, Lechia Gdańsk świętuje zdobycie Pucharu Polski a Filip “NEO” Kubski ogłasza dołączenie do ekipy FaZe Clan. To tylko część majowych wydarzeń z polskiego Facebooka.

Ku, także naszemu, zaskoczeniu, nie będzie nic ani o Dniu Matki ani o wyborach do Parlamentu Europejskiego, ponieważ zwyczajnie niewiele się o nich mówiło, co wydaje się być szczególnie zaskakujące w przypadku wyborów do Europarlamentu.

Jednak bez obaw, przeglądając majowe wydanie raportu Facebook Trends na pewno nie będziecie się nudzić 😉 

Pokryzysowy powrót

Pamiętacie zeszłoroczny kryzys marki Żywiec Zdrój? Po niespełna roku nieobecności, w maju wróciła ona na Facebooka. Jednak jak się okazuje fani mają doskonałą pamięć i od razu ponownie zalali najnowsze posty na profilu Żywca falą krytyki.

FMCG, kategoria fani | Facebook, maj 2019

FMCG, kategoria fani | Facebook, maj 2019

 

Tylko nie mów nikomu

Czy był w maju głośniejszy temat niż dokument braci Sekielskich o pedofilii w polskim kościele? Również same posty na profilach kanałów TVN oraz TVN24 z informacją o transmitowaniu dokumentu znalazły się wśród najlepszych postów miesiąca w kategorii Telewizja.

Telewizja, Najlepsze posty | Facebook, maj 2019

Telewizja, Najlepsze posty | Facebook, maj 2019

Materiał już dziś, niespełna miesiąc od publikacji na YouTube, ma ponad 22 miliony wyświetleń.

Dawid Podsiadło w swoim żywiole

Dawid Podsiadło nie zwalnia tempa. Wystarczy spojrzeć w najlepsze posty w kategorii muzycy i zespoły, by zobaczyć, jak aktywny jest artysta i w jak wiele projektów (wciąż) się angażuje.

Muzycy i zespoły, Najlepsze posty | Facebook, maj 2019

Muzycy i zespoły, Najlepsze posty | Facebook, maj 2019

Wciąż pozostaje również numerem 1. jeśli chodzi o liczbę aktywnych użytkowników na swoim profilu.

Facebook Trends maj 2019

Na koniec jeszcze krótka informacja: na skutek błędu po stronie Facebooka w jego API w kwietniu b.r., o czym pisaliśmy w minionym miesiącu, w obecnym zestawieniu zaangażowanie jest wyjątkowo porównywane do danych za marzec.

Mimo tej małej niedogodności, zapraszamy na najnowsze wydanie raportu Facebook Trends maj 2019!

Do góry
Do góry

Podobne posty