Nie jest niczym nowym, że to nie codzienna praca, premiery filmów, książek czy teledysków przynoszą artystom największy rozgłos, o czym pisaliśmy nieco przy okazji poprzedniego wydania Facebook Trends. 

Jesteście ciekawi o czym mowa w tym miesiącu? Zapraszamy na marcowe podsumowanie wydarzeń na polskim Facebooku!

Paweł Domagała i jego hit

O fenomenie Pawła Domagały w ostatnich miesiącach pisaliśmy już w poprzednim wydaniu Facebook Trends.

W minionym miesiącu muzyk nie tylko otrzymał Fryderyka publiczności…

muzycy facebook marzec 2019

Najlepsze posty w kategorii Muzycy i zespoły, Facebook marzec 2019

…ale także zdobył jeszcze większy rozgłos dzięki parodii swojego największego przeboju “Weź nie pytaj” … w wersji #MATKA. Musicie zobaczyć to sami.

Twórcami parodii są autorzy bloga parentingowego Bakusiowo, czyli Malwina z mężem Maćkiem. Ich Strona na Facebooku w marcu awansowała aż o 316 pozycji w kategorii Blogi i blogerzy pod względem liczby Aktywnych użytkowników. Good job! 😉

profil bakusiowo

Liczba aktywych użytkowników na profilach blogerów, Facebook marzec 2019

Najbardziej “kryminalna” para

Remigiusz Mróz oraz Katarzyna Bonda to nazwiska, które każdy z nas z pewnością kojarzy. Są one na tyle popularne, że nie tylko je kojarzymy, ale kojarzymy je konkretnie z literaturą i kryminałami. Czy ktokolwiek spodziewałby się, że połączą swoje siły i to nie na gruncie zawodowym?

W marcu Mróz na swoim profilu na Facebooku zdementował plotki o pracach nad wspólną książką, oficjalnie informując o swoim związku z Bondą, co okazało się prawdziwą sensacją wśród ich czytelników.

remigiusz mroz i bonda

Najlepsze posty w kategorii Literatura na Facebooku w marcu

Kluczem jest forma

Tematy religijne są wciąż mało popularne, niełatwe do podjęcia i podania w przyjaznej formie w mediach społecznościowych.

A czy słyszeliście o profilu Langusta na palmie lub osobie o. Adama Szustaka? Strona Langusta na palmie to właśnie miejsce gdzie publikowane są m.in. nagrania z konferencji czy rekolekcji prowadzonych właśnie przez o. Adama Szustaka.

Najciekawsze jest to, że profil Langusta na palmie na Facebooku zgromadził niemałą społeczność i jest bardziej popularny niż np. Fit Lovers.

langusta na palmie

Strona Langusta na palmie może pochwalić się większą liczbą fanów na Facebooku niż np. Fit Lovers

Opublikowany w marcu post dotyczący 40 pomysłów na Wielki Post spotkał się również z bardzo ciepłym odbiorem fanów i był najlepszym postem w kategorii Styl życia.

lagusta na palmie post

Najlepsze posty w kategorii Styl życia w marcu na Facebooku

Facebook Trends marzec 2019

Co jeszcze wydarzyło się w marcu na polskim Facebooku? Jakie wydarzenia sportowe i polityczne zyskały największe zaangażowanie społeczności? Dowiecie się z pełnego wydania raportu Facebook Trends.