Facebook Trends luty 2018 – gorący okres w polskim sporcie

Luty to kolejny miesiąc, kiedy na Facebooku królował sport. Oczywiście miało to związek z zimową Olimpiadą, ale także nośnym ostatnio tematem, jakim stał się zimowy himalaizm. Jeśli sport jest jednak nie do końca tym, co Was interesuje będzie też trochę akcentu muzyczno-rozrywkowego. Zapraszamy na najnowszy raport Facebook Trends luty 2018!

Po zdobycie dotąd niemożliwego

Polska zimowa wyprawa na K2 była bardzo gorącym tematem w mediach od początku roku. Kolejne doniesienia i wydarzenia spod K2 były na ustach naprawdę wielu, niezależnie od znajomości tematu oraz stosunku do samych wydarzeń.

Również na Facebooku wydarzenia te nie przeszły bez echa – na profilu Polskiego Himalaizmu Zimowego 2016-2020 im. Artura Hajzera oraz Adama Bieleckiego, jednego z uczestników wyprawy, odnotowano znaczne wzrosty w zaangażowaniu

luty 2018 sport zaangazowanie

Profile o największym zaangażowaniu w kategorii Sport | Facebook Trends luty 2018

Dla porównania profil Roberta Lewandowskiego, który w tej rozgrywce poradził sobie znacznie słabiej.

Mierz swoje działania w social media!

Warto dodać, że w tle cały czas żyje jeszcze styczniowa tragedia spod Nanga Parbat…

luty 2018 facebook nanga parbat

Facebook Trends luty 2018 – Zaangażowanie w kategorii Sportowcy

Jedyni medaliści olimpijscy

Echo sukcesów naszych skoczków narciarskich rozniosło się w lutowym raporcie Facebook Trends w wielu kategoriach. Mówiono o nim w mediach, gratulowali im inni sportowcy, sukcesami dzielili się sami medaliści na swoich profilach społecznościowych. Nie dziwi więc też wzrost zaangażowania wśród ich fanów.

luty 2018 najlepsze posty sportowcy

Facebook Trends luty 2018 – Najlepsze posty w kategorii Sportowcy

Co słychać na hip-hopowej scenie w Polsce

Chciałoby się rzec, że prawdziwa wiosna i pobudzenie zapanowało na hip-hopowo-rapowej polskiej scenie muzycznej. W lutym największe zaangażowanie obserwować mogliśmy na profilu KęKę, który na początku miesiąca wypuścił do sieci pierwszy singiel “Cesarz” ze swojego najnowszego albumu, którego premiera już w marcu.

luty 2018 facebook muzycy

Muzycy o największym zaangażowaniu w luty 2018 roku na Facebooku

Kroku dotrzymywała mu konkurencja – OSTRy, który wydał nowy krążek, TPS Trzeba Pomagać Swoim – którzy również nadchodzą z premierą nowej płyty oraz są w trakcie trasy koncertowej, a także koncertujący Paluch i donGURALesko.

Mierz swoje działania w social media!

Facebook Trends luty 2018 – o czym jeszcze mówiono?

To nie wszystkie wydarzenia, które odnotowaliśmy na Facebooku w minionym miesiącu. Szczegóły znajdziecie jak zawsze w najnowszym wydaniu Facebook Trends luty 2018!

Dane o grupach na Facebooku również w Twoim zasięgu

Widzisz potencjał w grupach na Facebooku? Chcesz podejmować w nich skuteczne działania? Potrzebujesz więcej danych? Badanie grup na Facebooku, przeprowadzone przez analityków Sotrendera, pozwoli Ci na uniknięcie przypadkowości w Twojej strategii. Dowiesz się m.in. które grupy są największe, najbardziej aktywne czy najszybciej rosnące i wybierzesz te z nich, które najlepiej będą odpowiadać Twoim potrzebom. Masz pytania? Jesteś zainteresowany/a? Skontaktuj się z nami!

Do góry
Do góry

Podobne posty