Instagram Trends styczeń 2018 – newsy nie tylko na Twitterze

Jak będzie wyglądał 2018 rok na Instagramie? Czy będzie podobny do 2017? Tego dowiemy się niestety dopiero za 12 miesięcy, ale analizę bieżących wydarzeń możemy zacząć już dziś! Zapraszamy na najświeższy raport Instagram Trends styczeń 2018!

Dziecięca siła

Nowy program, kontynuacja kultowego The Voice of Poland, czyli The Voice Kids jest nowością w naszym zestawieniu. Jego debiut w Instagram Trends nie mógł zostać niezauważony. Profil The Voice Kids uplasował się od razu na wysokim 3. miejscu pod względem Zaangażowania w kategorii media tradycyjne

the voice kids, zaangażowanie, profil, instagram

Profil The Voice Kids na wysokim 3. miejscu w kategorii Media tradycyjne | Zaangażowanie, styczeń 2018

Udział w programach telewizyjnych to szansa nie tylko dla ich uczestników, ale również jurorów czy prowadzących, na przypomnienie o sobie publiczności. Program The Voice Kids jest tego doskonałym przykładem.

Zarówno Dawid Kwiatkowski, jak i Edyta Górniak, czyli dwójka jurorów z programu odnotowali wysokie – ponad dziesięcioprocentowe – przyrosty w liczbie obserwatorów w styczniu. Również w zestawieniu zaangażowania odnotowali spore awanse.

dawid kwiatkowski, edyta górniak, the voice kids

Profile muzyków na polskim Instagramie pod względem liczby obserwujących

Udział Dawida w programie The Voice Kids oraz premiera jego teledysku “Jesteś” w minionym miesiącu spowodowały, że uplasował się na 2. miejscu wśród najszybciej rosnących profili na polskim Instagramie.

dawid kwiatkowski, robert lewandowski, najszybciej rosnące profile

Najszybciej rosnące profile na Instagramie w styczniu 2018

Fenomen Lewandowskich

Państwo Lewandowscy to marka sama w sobie, a zakres ich działalności jest obecnie szeroki jak i dość różnorodny. Jednym z przedsięwzięć Anny Lewandowskiej jest marka spożywcza ‘Foods by Ann’, która prężnie się rozwija.

Nie da się nie zauważyć jak wiele starań dokładanych jest również w jej promocję – organizowanie konkursów, promowanie produktów przez blogerów i influencerów czy wykorzystywanie treści tworzonych przez swoich klientów. Wszystko to nie tylko pomaga dotrzeć do nowych odbiorców, ale również bardziej angażować użytkowników i tworzyć swoją własną społeczność.

Efekty? Na Instagramie profil Foods by Ann w kategorii Żywność znajduje się na 1. miejscu zarówno pod względem liczby fanów jak i ich zaangażowania, będąc daleko przed konkurencją.

foods by ann, anna lewandowska, obserwujący

Instagramowy profil Foods by Ann numerem 1 pod względem liczby obserwujących w kategorii Żywność

 

foods by ann, anna lewandowska, instagram, zaangażowanie

Profile o największym zaangażowaniu w kategorii Żywność, styczeń 2018

Newsy nie tylko na Twitterze

Bieżące wydarzenia, choć głównie kojarzą się z Twitterem, coraz częściej mają swój wydźwięk również na Instagramie. Tak było właśnie w minionym miesiącu. W kategorii Prasa, oprócz treści lifestylowych i plotkarskich, które najczęściej są tam publikowane, najbardziej popularne były jednak posty dotyczące akcji ratowniczej na Nanga Parbat, sukcesów polskich skoczków jak i Gali Mistrzów Sportu.

instagram, newsy, styczeń 2018

Najlepsze posty w styczniu 2018 w kategorii Prasa na Instagramie

Z kolei w kategorii NGO i akcje społeczne wśród najlepszych postów miesiąca nie powinna dziwić dominacja treści opublikowanych przez WOŚP. Za nami już kolejny – 26! – finał akcji.

wośp, instagram, najlepsze posty, 26 finał

Najlepsze posty w styczniu 2018 w kategorii NGO i akcje społeczne

Instagram Trends styczeń 2018 – to nie wszystko!

Co jeszcze wydarzyło się w styczniu na polskim Instagramie? Sprawdźcie w najnowszym raporcie Instagram Trends Polska styczeń 2018!

Mierz swoje działania w social mediach!

Do góry
Do góry

Podobne posty