Facebook Trends wrzesień 2019 – jesienne przyjemności i obowiązki

Wraz z początkiem września odnotowaliśmy zwiększone zainteresowanie profilem Matura To Bzdura, co ewidentnie zwiastuje początek nowego roku szkolnego. 

Witamy w październiku i podsumowujemy wrzesień na polskim Facebooku. Jeśli jesteście ciekawi, czy facebookowicze żyli czymś więcej niż przejściem (tymczasowym?) Filipa Chajzera na wegetarianizm, to znaleźliście się w dobrym miejscu 😉 

Niezastąpiony Podsiadło

Dawid Podsiadło wciąż jest jednym z najgorętszych nazwisk na polskiej sceny muzycznej. Koncert, który zorganizował wraz z Taco Hemingwayem pod koniec września na Stadionie Narodowym, był niezapomnianym wydarzeniem dla fanów obydwu artystów. Zachwytów nad koncertem nie było końca, wynikiem czego Podsiadło odnotował na swoim profilu przyrost zaangażowania o ponad 1000%. 

dawid podsiadło facebook

Profile o największym zaangażowaniu w kategorii Muzyka, wrzesień 2019

Już pierwsze zdjęcia z sobotniego wieczoru, które Dawid opublikował na swoim profilu, zagwarantowały mu miejsce w TOP3 najlepszych postów miesiąca w kategorii Muzyka

dawid podsiadło koncert

Najlepsze posty w kategorii Muzyka, wrzesień 2019

Ciąg dalszy kampanii wyborczej

We wrześniowych Trendsach nie możemy pominąć tematu zbliżających się wyborów do Sejmu i Senatu. 

Numerem jeden na Facebooku zarówno pod względem zaangażowania jak i liczby aktywnych użytkowników była we wrześniu Platforma Obywatelska, a drugie miejsce w obydwu przypadkach należało do Prawa i Sprawiedliwości. 

partie polityczne zaangażowanie

Partie polityczne o największym zaangażowaniu na Facebooku, wrzesień 2019

Z kolei w zestawieniu najlepszych postów w kategorii Parte polityczne przodował Twój Ruch. Kolejne 3 kreacje należały do Platformy Obywatelskiej. 

partie polityczne wybory facebook

Najlepsze posty w kategorii Partie polityczne we wrześniu 2019 na Facebooku

Nie zapomnijcie, wybory już w najbliższą niedzielę, 13 października! 

Spraw, by Twoi fani mieli na co czekać

We wrześniu w kategorii FMCG jednym z największych przyrostów w zaangażowaniu może pochwalić się Rossmann. Z pewnością było to związane z coroczną, zawsze wyczekiwaną, akcją promocyjną na kosmetyki do makijażu. Choć żaden post marki nie znalazł się wśród najlepszych postów miesiąca w kategorii FMCG, zaangażowanie pod wszystkimi treściami zagwarantowało Rossmannowi awans aż o 40% pozycji w rankingu. 

rossmann polska facebook

Profile w kategorii FMCG o największym zaangażowaniu na Facebooku, wrzesień 2019

Facebook Trends wrzesień 2019 

Jeśli jesteście typem kanapowych oglądaczy telewizji, niezależnie czy wydarzeń sportowych,  czy wszelakich programów telewizyjnych, w najnowszych Trendsach również znajdziecie coś dla siebie. 

W końcu we wrześniu Polscy siatkarze zdobyli brązowy medal Mistrzostw Europy, a stacje telewizyjne wypuściły zupełnie nowe, jak i dobrze już znane, programy, które przyniosły im wzrost popularności wśród fanów. 

Niezależnie, która kategoria w Trendsach powoduje wypieki na Waszych twarzach, wszystkie znajdziecie w pełnym wydaniu raportu Facebook Trends! 😉 

 

Do góry
Do góry

Podobne posty