Zostawiamy za sobą zbliżające się wybory samorządowe i kampanie wyborcze, zachwyty nad jesienną aurą oraz szał biedronkowymi słodziakami. Przyjrzyjmy się sukcesom Polaków, które odbiły się również echem na Facebooku. Sukcesom odniesionym w wielkim stylu.

Zapraszamy na wrześniowy raport Facebook Trends!

Brawo Polacy!

Z pewnością nie musimy nikomu tłumaczyć, jakie sportowe wydarzenie zawładnęło Facebookiem we wrześniu. Oczywiście było to obronienie tytułu Mistrzów Świata przez naszych siatkarzy.

Czy więc jesteśmy zdziwieni, że aż 12 z 12 najlepszych postów z kategorii Sport dotyczyło właśnie tego wydarzenia? Zdecydowanie nie. Taka “monotonia” cieszy nawet w Trendsach 😉

Najlepsze posty we wrześniu na polskim Facebooku

Najlepsze posty we wrześniu na polskim Facebooku

Być wyżej

Przedstawiciele polskiego rapu wychodzą przed szereg w kategorii Muzyka, odnotowując duże wzrosty w zaangażowaniu swoich fanów. Wszystko za sprawą Projektu TYMCZASEM, w którym bierze udział m.in. Sokół czy Białas i odnotowali odpowiednio awanse o 30 i 62 oczka w górę.

Profile o największym zaangażowaniu w kategorii Muzyka

Profile o największym zaangażowaniu w kategorii Muzyka na Facebooku we wrześniu

Do góry w zestawieniu zaangażowania pnie się również Taco Hemingway, który awansował o 102 pozycje. Fani artysty przebierają już nogami na myśl o zbliżającej się trasie koncertowej.

“Rewolucyjna platforma społecznościowa”

Widzieliście najnowszą reklamę marki Wyborowa?

Jej niezwykle ciekawa kreacja i opowiedziana w niej historia spotkała się z niemałym entuzjazmem i zaangażowaniem społeczności Facebooka. Skutek? Post ze wspomnianym wideo znalazł się w TOP 3 najlepszych postów w kategorii FMCG.

Najlepsze posty we wrześniu na Facebooku w kategorii FMCG

Najlepsze posty we wrześniu na Facebooku w kategorii FMCG

Mierz swoje działania w social media!

Facebook Trends wrzesień 2018

Co jeszcze wydarzyło się we wrześniu na Facebooku? Sprawdźcie swoje ulubione kategorie w najnowszym raporcie Facebook Trends!

O Autorze

Klaudia Żyłka

Marketing Team Lead

Instagram, dogs, books and food lover. Former student at Warsaw University and Malmö University. Improving her marketing skills every day. Proud owner of DIMAQ certificate