Facebook Trends wrzesień 2018 – w wielkim stylu

Zostawiamy za sobą zbliżające się wybory samorządowe i kampanie wyborcze, zachwyty nad jesienną aurą oraz szał biedronkowymi słodziakami. Przyjrzyjmy się sukcesom Polaków, które odbiły się również echem na Facebooku. Sukcesom odniesionym w wielkim stylu.

Zapraszamy na wrześniowy raport Facebook Trends!

Brawo Polacy!

Z pewnością nie musimy nikomu tłumaczyć, jakie sportowe wydarzenie zawładnęło Facebookiem we wrześniu. Oczywiście było to obronienie tytułu Mistrzów Świata przez naszych siatkarzy.

Czy więc jesteśmy zdziwieni, że aż 12 z 12 najlepszych postów z kategorii Sport dotyczyło właśnie tego wydarzenia? Zdecydowanie nie. Taka “monotonia” cieszy nawet w Trendsach 😉

Najlepsze posty we wrześniu na polskim Facebooku

Najlepsze posty we wrześniu na polskim Facebooku

Być wyżej

Przedstawiciele polskiego rapu wychodzą przed szereg w kategorii Muzyka, odnotowując duże wzrosty w zaangażowaniu swoich fanów. Wszystko za sprawą Projektu TYMCZASEM, w którym bierze udział m.in. Sokół czy Białas i odnotowali odpowiednio awanse o 30 i 62 oczka w górę.

Profile o największym zaangażowaniu w kategorii Muzyka

Profile o największym zaangażowaniu w kategorii Muzyka na Facebooku we wrześniu

Do góry w zestawieniu zaangażowania pnie się również Taco Hemingway, który awansował o 102 pozycje. Fani artysty przebierają już nogami na myśl o zbliżającej się trasie koncertowej.

“Rewolucyjna platforma społecznościowa”

Widzieliście najnowszą reklamę marki Wyborowa?

Jej niezwykle ciekawa kreacja i opowiedziana w niej historia spotkała się z niemałym entuzjazmem i zaangażowaniem społeczności Facebooka. Skutek? Post ze wspomnianym wideo znalazł się w TOP 3 najlepszych postów w kategorii FMCG.

Najlepsze posty we wrześniu na Facebooku w kategorii FMCG

Najlepsze posty we wrześniu na Facebooku w kategorii FMCG

Mierz swoje działania w social media!

Facebook Trends wrzesień 2018

Co jeszcze wydarzyło się we wrześniu na Facebooku? Sprawdźcie swoje ulubione kategorie w najnowszym raporcie Facebook Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty