Na YouTube Zimowe Igrzyska Olimpijskie pojawiały się na dalszym planie. Jak zawsze dominowała muzyka i rozrywka… Nie do końca, bo na YouTube dotarły echa najgłośniejszych wydarzeń politycznych. Co jeszcze działo się w lutym? Dowiecie się tego z najnowszego wydania raportu YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

Najpopularniejsze wideo miesiąca w YouTube Trends

Najpopularniejsze wideo miesiąca

Najpopularniejsze wideo miesiąca

Zupełnie niespodziewanie najpopularniejszym wideo miesiąca była trzydziestosekundowa produkcja Kancelarii Premiera promująca akcję #GermanDeathCamps, która została wyświetlona ponad 12 milionów razy. Na pozostałych miejscach podium znajduje się muzyka – nowe single Cleo i O.S.T.R.-ego.

Seksmasterka znów wywołuje kontrowersje

Dzień przed Walentynkami Seksmasterka opublikowała swój trzeci teledysk. Jeszcze bardziej kontrowersyjny niż poprzednie, w efekcie, choć wideo cieszyło się ogromną popularnością (prawie 3 mln wyświetleń), to kanał zanotował ponad 80 tysięcy łapek w dół, czyli 40% wszystkich ocen wystawionych w ubiegłym miesiącu.

A czy ty byłeś na siłce w nowym roku?

Najszybciej rosnącym kanałem kolejny miesiąc z rzędu byli Fit Lovers. W lutym przybyło im 104 tysiące nowych subskrybentów! Czy ma to związek ze zwiększonym zainteresowaniem ćwiczeniami fizycznymi i wizytami na siłowni w okresie noworocznym? Sprawdziliśmy to i w oddzielnym wpisie odpowiadamy także na inne pytania związane z tym tematem. W tym najważniejsze – Nowy rok, nowa ja?

Zapraszamy do lektury raportu!

O Autorze

Michał Wieczorek

Content Marketing Specialist

Baltic linguist, marketer, and music journalist in his free time. A big fan of good food and even better music.