Kto był najpopularniejszy w grudniu na YouTube? Który YouTuber w niesamowitym tempie zdobywa nowych subskrybentów, kto wrócił do czołówki w ubiegłym miesiącu? Dowiecie się tego z najnowszego wydania YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

Dawid Frank na fali

Najszybciej rosnące kanały na YouTube - YouTube Trends grudzień 2017

Najszybciej rosnące kanały na YouTube – YouTube Trends grudzień 2017

W ubiegłym miesiącu najszybciej subskrybentów przybywało kanałowi Dawida Franka. Liczba stałych widzów młodego, niestrudzonego eksperymentatora zwiększyła się o prawie ⅓ i na koniec miesiąca wyniosła ponad 400 tysięcy. Nic dziwnego, Frank w przystępny sposób pokazuje, jak można w warunkach domowych przeprowadzić efektowne eksperymenty naukowe.

Powrót Cypisa do czołówki YouTube Trends

Kanały z największą liczbą wyświetleń - YoUTube Trends grudzień 2017

Kanały z największą liczbą wyświetleń – YouTube Trends grudzień 2017

Po długich miesiącach nieobecności, do grona najchętniej oglądanych kanałów na polskim YouTube’ie w grudniu wrócił Cypis, który w grudniu, dzięki nowej, “świątecznej” piosence awansował 218 miejsc i uplasował się na trzecim miejscu rankingu. Częściej od jego produkcji w ubiegłym miesiącu oglądano tylko wideo tvnpl i Planety Faktów.

Mierz swoje działania w social media!

Rok w muzyce na YouTube

Jesteście ciekawi, czyich piosenek Polacy słuchali najczęściej na YouTube w zeszłym roku, jakie gatunki królowały w 2017 roku? Specjalnie dla Was stworzyliśmy playlistę złożoną z największych polskich przebojów minionego roku!

Przeczytaj raport YouTube Trends grudzień 2017!