Twitter Trends październik 2017 – Lot do Rosji

Jak wyglądał październik na Twitterze? Kto wyreżyserował najpopularniejszy film miesiąca na Twitterze? A kto w młodości wystawał pod blokiem? Tego wszystkiego dowiecie z najnowszego wydania Twitter Trends przygotowanego przez Sotrender!

Grzegorz Krychowiak reżyserem

Na początku października polscy piłkarze zapewnili sobie awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Rosji. Oczywiście nie omieszkali o tym poinformować na Twitterze – wśród najlepszych tweetów miesiąca znalazły się wyrazy radości Grzegorza Krychowiaka i Roberta Lewandowskiego, czyli najpopularniejszych polskich zawodników. Ten pierwszy awans na najważniejszą imprezę sportową przyszłego roku postanowił uczcić okolicznościowym filmem nakręconym razem z Wojciechem Szczęsny. W krótkiej formie udało im się zawrzeć emocje i iście spielbergowski rozmach.

Spod bloku na szczyt Twitter Trends

Profile z największą liczbą aktywności użytkowników w kategorii Politycy - Twitter Trends październik 2017

Profile z największą liczbą aktywności użytkowników w kategorii Politycy – Twitter Trends październik 2017

Patryk Jaki, przewodniczący sejmowej Komisji Weryfikacyjnej ds. afery reprywatyzacyjnej w Warszawie jest jednym z poważnych kandydatów na prezydenta stolicy w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Jedno z mediów postanowiło wytknąć Jakiemu “dresiarską” przeszłość. Tweet, w którym wiceminister sprawiedliwości odnosi się do artykułu był drugim najpopularniejszym tweetem polityka w ubiegłym miesiącu. Warto zauważyć, że Jaki to polityk, który niezwykle zręcznie korzysta z Twittera, choć obserwuje go kilkakrotnie mniej użytkowników niż Andrzeja Dudę, jego tweety wywołały w październiku najwięcej reakcji w październiku, a w zestawieniu najlepszych tweetów polityków pojawiło się siedem “ćwierków” przewodniczącego.

Jak politycy korzystają z mediów społecznościowych?

Który polityk najskuteczniej korzysta z Twittera?

Który polityk najskuteczniej korzysta z Twittera?

 

Jesteśmy na półmetku kadencji parlamentu, za rok odbędą się wybory samorządowe. Z tej okazji sprawdziliśmy, jak polscy politycy korzystają w swojej działalności z mediów społecznościowych. Sprawdźcie, czego się dowiedzieliśmy!

Zapraszamy do lektury raportu Twitter Trends październik 2017!

Do góry
Do góry

Podobne posty