Twitter Trends kwiecień 2016 – przełamany triumwirat

Kwiecień to pierwszy miesiąc od bardzo dawna, kiedy w trójce najpopularniejszych tweetów nie znalazły się ćwierki Roberta Lewandowskiego, Andrzeja Dudy lub Dawida Kwiatkowskiego (który na Twitterze stał się w końcu Dawidem Kwiatkowskim) – triumwiratu niepodzielnie władającego polskim Twitterem. Co jeszcze działo się na Twitterze w kwietniu? Zapraszamy do lektury najnowszego raportu przygotowanego przez Sotrender!

#wieszwiecej i dostajesz  #HeinekenZaTweeta

Najpopularniejsze hashtagi miesiąca - Twitter Trends kwiecień 2016

Najpopularniejsze hashtagi miesiąca – Twitter Trends kwiecień 2016

Najpopularniejszym hashtagiem miesiąca było #wieszwiecej, flagowy hashtag TVP Info, który został użyty ponad 2000 razy. Na kolejnych miejscach podium znalazły się #dobrazmiana i #PiS, czyli temperatura sporu polityczna nie opada. Widać to także w najpopularniejszych hashtagach każdego dnia miesiąca. Jednak nie samą polityką Twitter żyje,  5 oraz 27 dnia miesiąca twitterowicze woleli piwo, o czym świadczy popularnosć #HeinekenZaTweeta.

Mierz działania na Twitterze w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

Krew, wino, wściekłość i wampiry w Twitter Trends

Najpopularniejsze tweety miesiąca - Twitter Trends kwiecień 2016

Najpopularniejsze tweety miesiąca – Twitter Trends kwiecień 2016

W ubiegłym miesiącu najlepszego tweeta wysłał Artur Boruc, bramkarz reprezentacji Polski i legenda Celticu. Boruc w typowy dla siebie sposób zareagował na zwycięstwo lokalnych rywali, Rangers w półfinale Pucharu Szkocji. W jaki? To już musicie sami zobaczyć. Na drugim miejscu znalazło się ujawnienie przez CD Projekt RED okładki do kolejnego dodatku do trzeciej części Wiedźmina. Twitter również żywo zareagował na wizytę poprockowego kwartetu The Vamps, szczególnie lubianego przez nastolatki.

Wydajemy Instagram Trends!

Najpopularniejsze profile na polskim Instagramie

Najpopularniejsze profile na polskim Instagramie

Tak, jak obiecywaliśmy, rozpoczynamy wydawanie kolejnych cyklicznych raportów – Instagram Trends! Tym samym Instagram dołącza do Facebooka, Twittera i YouTube. Z raportu dowiecie się, kto prowadzi najlepsze polskie profile i kto najlepiej angażuje swoją publiczność. W pierwszym wydaniu oprócz danych dla całego polskiego Instagrama, znajdziecie szczegółowe zestawienia dla ośmiu kategorii – Marki, Osoby, Blogerzy i vlogerzy, Handel, Modelki i modele, Moda – marki, Moda – blogi oraz Sportowcy. Zapoznajcie się z raportem!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Twitter Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty