Nowy raport Sotrendera – Instagram Trends!

Tak, jak obiecywaliśmy, rozpoczynamy wydawanie kolejnych cyklicznych raportów – Instagram Trends! Tym samym Instagram dołącza do Facebooka, Twittera i YouTube. Z raportu dowiecie się, kto prowadzi najlepsze polskie profile i kto najlepiej angażuje swoją publiczność. W pierwszym wydaniu oprócz danych dla całego polskiego Instagrama, znajdziecie szczegółowe zestawienia dla ośmiu kategorii – Marki, Osoby, Blogerzy i vlogerzy, Handel, Modelki i modele, Moda – marki, Moda – blogi oraz Sportowcy. Od razu zapowiadamy, że to dopiero początek, już w następnym, kwietniowym wydaniu, pojawią się kolejne! Jakie? To niespodzianka. Zapraszamy do lektury premierowego raportu Instagram Trends przygotowanego przez Sotrender! Raport możecie pobrać stąd.

Kolejne królestwo zdobyte przez Roberta Lewandowskiego

Najpopularniejsze profile na polskim Instagramie

Najpopularniejsze profile na polskim Instagramie

Robert Lewandowski do tej pory był królem polskiego Twittera, teraz można go ukornować również na Instagramie. Profil najlepszego polskiego piłkarza śledzi prawie 5 milionów użytkowników! Drugi pod względem popularności polski profil to Suchar Codzienny, z niecałym milionem obserwujących. Nie dziwi zatem, że dwa najpopularniejsze posty na Instagramie w marcu były autorstwa właśnie Roberta i Suchara właśnie. Jednak to Suchar Codzienny ma najbardziej aktywnych obserwujących.

Mierz działania na Instagramie w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

Moda w Instagram Trends

Najpopularniejsze profile w kategorii Modelki i modele

Najpopularniejsze profile w kategorii Modelki i modele

Wizualny charakter medium sprawia, że na Instagramie bardzo silna jest branża modowa – nie tylko marki, ale także blogi i modelki oraz modele są niezwykle aktywni. Najpopularniejsza Polka na Instagramie to Joanna Kuchta, nastoletnia jeszcze modelka. Obserwuje ją więcej użytkowników niż Joannę Krupę czy Maffashion, najpopularniejszą polską blogerkę modową.

Nie widzicie interesującego Was profilu, który powinien znaleźć się w zestawieniu? Macie sugestie dotyczące kategorii? Nie krępujcie się i piszcie na trends@sotrender.com, wpisując w temacie Instagram lub wypełnijcie ten formularz. Liczymy na Waszą pomoc w stworzeniu jeszcze jednej kopalni wiedzy dla kolejnego serwisu społecznościowego!

Pobierzcie premierowe wydanie Instagram Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty