Fanpage Trends kwiecień 2016 – Wiosna trwa

Kwiecień był bardzo zbliżony do marca pod względem zarówno aktywności administratorów stron, jak i samych użytkowników. Podobnie jak przed miesiącem, nie dało się uciec od polityki. A co jeszcze elektryzowało użytkowników Facebooka w kwietniu? Tego dowiecie się z najnowszego wydania raportu Fanpage Trends przygotowanego przez Sotrender!

Najlepiej angażujący w Fanpage Trends

Najlepiej angażujace strony na Facebooku - Fanpage Trends kwiecień 2016

Najlepiej angażujące strony na Facebooku – Fanpage Trends kwiecień 2016

Przyzwyczailiśmy się do tego, że najwięcej użytkowników angażuje strona Wiedzy Bezużytecznej. Tak też było i w kwietniu, ale na drugim miejscu znalazła się strona Martyny Wojciechowskiej, która awansowała o 22 pozycje w rankingu zaangażowania. Wszystko dzięki postowi z okazji ósmych urodzin córki dziennikarki. Jeszcze większy awans zanotował szczeciński raper, który przeskoczył 47 miejsc i znalazł się w najlepszej piętnastce rankingu.

Najszybsze wzrosty w Fanpage Trends

Najszybciej rosnące strony na Facebooku - Fanapge Trends kwiecień 2016

Najszybciej rosnące strony na Facebooku – Fanpage Trends kwiecień 2016

Polski oddział Rossmanna pojawił się na Facebooku w połowie kwietnia i do końca miesiąca polubiło go ponad 147 tysięcy nowych fanów. Tak szybko fanów od zera zyskała do tej pory tylko… nowa strona Zbigniewa Stonogi. Jednak to nie Rosmann zebrał w ubiegłym miesiącu najwięcej polubień. Wyprzedziły go strony CCC i Kupca. Ta ostatnia strona w kwietniu podwoiła liczbę fanów, co również zasługuje na słowa uznania.

Wydajemy Instagram Trends!

Najbardziej interaktywne profile na Instagramie - Instagram Trends kwiecień 2016

Najbardziej interaktywne profile na Instagramie – Instagram Trends kwiecień 2016

Od dwóch miesięcy wydajemy nowe raporty Trends dotyczące Instagrama. Najnowszy możecie pobrać stąd. Chcemy, żeby nasze raporty były jak najbardziej miarodajne, jeśli macie sugestie, prośby czy porady – ślijcie je na trends@sotrender.com. A jeśli znacie profile, które powinniśmy obserwować, wypełnijcie ten formularz. Z góry dziękujemy!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania raportu Fanpage Trends!

 

Do góry
Do góry

Podobne posty