Instagram Trends kwiecień 2016 – awans Maffashion

Druga edycja raportu Instagram Trends jest pełna nowości! Do ośmiu kategorii dołączają kolejne cztery: Media, Samochody, Fotografia oraz Kosmetyki. A co działo się na Instragramie w kwietniu? Robert Lewandowski ciągle jest najpopularniejszym Polakiem w serwisie i nie ma nikogo, kto mógłby mu zagrozić. Najbardziej interaktywny profil prowadzi natomiast Maffashion. Chcecie wiedzieć jeszcze więcej? Zapoznajcie się z  najnowszym wydaniem raportu Instagram Trends przygotowanego przez Sotrender!

Najpopularniejsi w Instagram Trends

Najbardziej interaktywne profile na Instagramie - Instagram Trends kwiecień 2016

Najbardziej interaktywne profile na Instagramie – Instagram Trends kwiecień 2016

Podobnie, jak przed miesiącem, dwa najpopularniejsze profile prowadzą Robert Lewandowski oraz Joanna Kuchta. Zmiana za to nastąpiła na miejscu trzecim – Maffashion, którą w kwietniu zaczęło obserwować 35 tysięcy nowych użytkowników, wyprzedziła Ewę Chodakowską – najpopularniejszą polską trenerkę osobistą. Profil Maffashion jest także najbardziej interaktywny, czyli wywołał najwięcej reakcji użytkowników – prawie 7 milionów polubień i komentarzy. Na drugim miejscu znalazł się marcowy lider, Suchar Codzienny.

Najlepsze zdjęcia w Instagram Trends

Najwięcej aktywności na profilach w kategorii Fotografia - Instagram Trends kwiecień 2016

Najwięcej aktywności na profilach w kategorii Fotografia – Instagram Trends kwiecień 2016

Jedną z nowych kategorii w raportach jest Fotografia, która zbiera profile profesjonalnych fotografów, agencji fotograficznych i mediów poświęconych fotografii. Najpopularniejszą fotografką na Instagramie jest Joanna Lemańska, której profil obserwuje ponad 220 tysięcy użytkowników. To także profil, który wywołuje najwięcej reakcji użytkowników w nowej kategorii. Na pozostałych miejscach na podium w tym zestawieniu znalazły się profile National Geographic Polska oraz funkyspion.

Mierz działania na Instagramie w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

Małżeństwo Lewandowskich na szczycie

Najpopluarniejsi sportowcy na Instagramie - Instagram Trends kwiecień 2016

Najpopluarniejsi sportowcy na Instagramie – Instagram Trends kwiecień 2016

W kategorii Sportowcy oczywiście król jest tylko jeden, to Robert Lewandowski. Na drugi miejscu w zestawieniu pod względem liczby obserwujących znajduje się Ewa Chodakowska, a najniższy stopień podium zajmuje Anna Lewandowska, żona Roberta i trenerka fitness, której profil obserwuje ponad 686 tysięcy użytkowników Instagrama. Jednak w zestawieniach interaktywności profilu silni są siatkarze – w pierwszej piątce znajdują się dwaj przedstawiciele tej dyscypliny – Karol Kłos i Krzysztof Ignaczak.

Nowe profile w Instagram Trends

Kwietniowy raport jest bogatszy o 670 profili w stosunku do wydania marcowego. Ciągle dodajemy kolejne profile, by Instagram Trends były jak najbardziej wiarygodne i miarodajne. Jeśli znacie profile, które powinny znaleźć się w naszych raportach, wypełnijcie ten formularz lub napiszcie na adres trends@sotrender.com.

Zapraszamy do pobrania raportu!

 

Do góry
Do góry

Podobne posty