Twitter Trends marzec 2016 – Wejście Szpaka

Marzec był miesiącem napięć i protestów społecznych. Twitter jak zawsze był pełen polityki, najczęściej używane hashtagi marca to #TK, #dobrazmiana i #PiS. Społeczność serwisu wzbogadził swoją obecnością jeden z najpopularniejszych dziennikarzy. Co jeszcze działo się w marcu na Twitterze? Zapraszamy do lektury raportu Twitter Trends przygotowanego przez Sotrender!

Złoty debiut w Twitter Trends

Najlepsze tweety miesiące - Twitter Trends marzec 2016

Najlepsze tweety miesiące – Twitter Trends marzec 2016

Marzec przyniósł spektakularny debiut na Twitterze. Konto w serwisie założył Dariusz Szpakowski, legendarny komentator sportowy. I już jego pierwszy tweet znalazł się wśród najbardziej angażujących w ubiegłym miesiącu. Polubiło go prawie 2 tysiące użytkowników, a podało dalej 351. Wśród najpopularniejszych tweetów marca znalazł się także tweet Zbigniewa Bońka, zapowiadający mecz reprezentacji Polski z Finlandią.

Mierz działania na Twitterze w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

Co o Polakach mówią media społecznościowe?

Największy wzrost w historii polskiego Facebooka

Największy wzrost w historii polskiego Facebooka

Na konferencji Cyber 6.0 opowiadaliśmy, o tym, czego dowiedzieliśmy się o Polakach, badając media społecznościowe. Kto włada rządem dusz nastolatków (poza królem Twittera Dawidem Kwiatkowskim), jak memy zmieniły komunikację polityczną oraz co nie śniło się badaczom? Dowiecie się tego z naszego wpisu.

Zapraszamy do lektury najnowszego raportu Twitter Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty