Nowa funkcja w Sotrenderze: analiza zaangażowanych użytkowników Twittera

Prezentujemy kolejną nową funkcję Sotrendera! Od dziś możecie sprawdzić dokładnie, kto i dlaczego angażował się w Waszą komunikację na Twitterze.

Zaangażowani użytkownicy na Twitterze

Widok wykresu zaangażowanych użytkowników na Twitterze

Widok wykresu zaangażowanych użytkowników na Twitterze

Wykres zaangażowanych użytkowników dla Twittera pokazuje liczbę unikalnych użytkowników, którzy zaangażowali się w komunikację marki. Zaangażowani użytkownicy to ci twitterowicze, którzy oznaczyli profil marki, podali dalej lub odpowiedzieli na tweet marki. Na wykresie zobaczycie także tweety marki opublikowane danego dnia, co pomoże Wam usprawnić strategię komunikacyjną i dowiedzieć się, w jakie treści najbardziej angażowali się użytkownicy. Dzieki temu będziecie mogli jeszcze lepiej dopasować publikowane treści do odbiorców.

Mierz swoje działania w social media!

zaangażowani użytkownicy twitter dni tygodnia

Rozkład zaangażowanych użytkowników Twittera wg dni tygodnia

 

Możecie sprawdzić wyniki do pół roku wstecz, co da szerszy obraz strategii komunikacyjnej. Co więcej, możecie porównać nie tylko dane dzienne i tygodniowe, ale także sprawdzić, w jakich dniach tygodnia Wasza komunikacja wywołuje największe (i najmniejsze) zaangażowanie!

Zakładka zaangażowani użytkownicy na Twitterze w panelu Sotrendera

Zakładka zaangażowani użytkownicy na Twitterze w panelu Sotrendera

Wystarczy, że wybierzecie odpowiedni profil w panelu Sotrendera, klikniecie w zakładkę zaangażowani i już możecie korzystać z możliwości analizowania zaangażowanych użytkowników. To takie proste, a z pewnością usprawni Waszą pracę.

Wypróbuj nową funkcję Sotrendera!

 

Do góry
Do góry

Podobne posty