Twitter Trends Luty 2016 – Walentynki i Tłusty Czwartek w cieniu polityki

Polityka to na Twitterze najpopularniejszy temat, czasem tylko ustępujący innym wydarzeniom. Nie inaczej było w lutym. Choć 14 lutego najpopularniejszym hashtagiem był oczywiście #Walentynki, to najczęściej używane hashtagi w miesiącu to #500plus, #dobrazmiana i #PiS. Najszybciej nowych obserwujących zdobywał profil Andrzeja Dudy, a najwięcej reakcji wzbudzały tweety Tomasza Lisa. Co jeszcze działo się na Twitterze w lutym? Zapraszamy do lektury raportu Twitter Trends przygotowanego przez Sotrender!

Powrót Dawida Kwiatkowskiego do czołówki Twitter Trends

Najbardziej angażujące profile na Twitterze - Twitter Trends luty 2016

Najbardziej angażujące profile na Twitterze – Twitter Trends luty 2016

Idol nastolatek w ciągu kilku ostatnich miesięcy chował się w cieniu politycznej zawieruchy. Jednak w zeszłym miesiącu profil Kwiatkowskiego ponownie znalazł się w czołówce profili na polskim Twitterze. Jego walentynkowy tweet był jednym z pięciu najpopularniejszych postów lutego, a w setce najbardziej angażujących tweetów aż 67 było jego autorstwa. W dniu premiery najnowszego singla, Kwiatkowski po raz kolejny zmienił nazwę profilu na tytuł swojej piosenki, tym razem jest to “Yin Yang”. Tego samego dnia najpopularniejszym hashtagiem był #DawidKwiatkowskiYinYang. Dawid Kwiatkowski wrócił również do zestawienia najbardziej angażujących, gdzie znalazł się na drugim miejscu, między Tomaszem Lisem a Samuelem Pereirą.

Mierz działania na Twitterze w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

Nowa kategoria w Twitter Trends – ekonomiści

Największe profile w kategorii Ekonomiści

Największe profile w kategorii Ekonomiści

Nasze raporty ciągle się rozrastają, analizujemy coraz więcej profili. Postanowiliśmy wydzielić z kategorii Finanse ekonomistów oraz dziennikarzy i blogerów ekonomicznych. W Finansach pozostawiliśmy profile markowe. Ekonomia to temat gorący, ciekawy i dotyczący każdego z nas. Największym profilem na polskim Twitterze może pochwalić się Rafał Hirsch, dziennikarz portalu Gazeta.pl. Jego profil użytkownicy wspominali w lutym w tej kategorii najczęściej. Warto również obserwować profil Karoliny Bacy-Pogorzelskiej, dziennikarki specjalizującej się w górnictwie, jej profil był najbardziej angażujący w lutym.

Nowość w Sotrenderze: automatyczne raporty dla Instagrama

Panel analityki Instagrama w Sotrenderze

Panel analityki Instagrama w Sotrenderze

W Sotrenderze cenimy czas naszych użytkowników. Dlatego postanowiliśmy ułatwić raportowanie działań.. Dotyczy to także niedawno wprowadzonego do naszego narzędzia Instagrama. Od dziś możecie wygenerować profesjonalny, obszerny i dostosowany do Waszych potrzeb raport dotyczący najważniejszych aspektów działalności na Instagramie. Bazą raportów mogą być dane dzienne, tygodniowe lub miesięczne, podobnie, jak w przypadku raportów dla Facebooka, Twittera i YouTube. Co najważniejsze, aby wygenerować raport, wystarczy tylko kilka kliknięć. Zapraszamy do testowania tej funkcji!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania Twitter Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty