W dniach 8-9 listopada 2011 r. odbyły się w Warszawie targi Internet Poland. To największe tego typu wydarzenie w Polsce, gdzie prezentują się firmy z dziedziny marketingu interaktywnego i inne, spokrewnione z tematyką. Dlatego też, nie mogło nas tam zabraknąć.

Nasze stoisko na targach

Podczas dwudniowych targów, nasze stoisko nr 80 cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Były osoby nieznające naszego narzędzia, takie które już o nas słyszały i przyszły po więcej szczegółów a byli również tacy, którzy już korzystają z naszego narzędzia i po prostu przyszli się przywitać. Dziękujemy wszystkim! Jesteśmy wszystkim niezmiernie wdzięczni za miłe słowo oraz pytania, dzięki którym już narodziły się pomysły na kolejne funkcje do naszego narzędzia.

Nasza prezentacja

Na targach, mieliśmy przyjemność przedstawić naszą prezentację pt. Jak osiągnąć sukces na Facebooku i jak to zmierzyć? Próbowaliśmy odpowiedzieć na to pytanie na podstawie case’a najciekawszych polskich kampanii, sposobów mierzenia efektywności, oraz tego jak pomocne może być wykorzystanie Fanpage Trendera do optymalizacji własnych działań. Dostaliśmy gromkie brawa, więc chyba się podobało.

Maciej Budzich, stworzył nawet filmik, w którym był tak miły uwiecznić naszą obecność na targach Internet Poland. Dla ułatwienia, dodamy że jesteśmy na samym początku:)