Sotrender to narzędzie analityczne służące do mierzenia skuteczności komunikacji w mediach społecznościowych, a także raportowania efektów swoich działań.

Dlaczego warto korzystać z Sotrendera?

Nasza aplikacja jest łatwa i intuicyjna w użytkowaniu, a jednocześnie dostarcza zaawansowanych dane.

Sotrender umożliwia przede wszystkim łatwe, szybkie i proste raportowanie . Od teraz możesz tworzyć profesjonalne raporty w dosłownie kilka minut, uprzednio wybierając jedynie zakres danych i rodzaj pliku (pdf, pptx lub xls). Sotrender pozwala także eksportować pojedyncze wykresy do plików graficznych, a dane liczbowe do plików Excel. W naszej aplikacji otrzymasz również dostęp do swoich danych historycznych, by móc obserwować, jak kształtowały się Twoje kluczowe wskaźniki na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Co więcej, nasza aplikacja umożliwia śledzenie profili konkurencyjnych, co pozwala uczyć się na ich doświadczeniach i wyciągać wnioski z ich działań, by optymalizować własną strategię.

Korzystając z Sotrendera zyskasz także dostęp do bardziej zaawansowanych wskaźników związanych z pomiarem zasięguzaangażowaniaobsługi klienta czy rozpoznawaniem najbardziej zaangażowanych odbiorców. Nasza aplikacja umożliwia pracę z danymi z wielu platform: Facebooka, Twittera, Instagrama i YouTube’a.

Przejdź do aplikacji, aby założyć konto testowe i skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego. W między czasie zapoznaj się z naszym cennikiem, by wybrać dla siebie odpowiedni pakiet. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, napisz do nas na adres support@sotrender.com.