YouTube Trends październik 2018 – Muzyczna jesień

W październikowym wydaniu YouTube Trends przyglądamy się premierom muzycznym, w końcu jesień to najgorętszy okres w branży. Kogo Polacy słuchali w ubiegłym miesiącu najczęściej, kto wraca do estetyki sprzed lat, a kto śpiewa o elementach garderoby? Na te ważkie pytania odpowiadamy w tekście.


Co jeszcze działo się na YouTube we wrześniu? Zapraszamy do lektury najnowszego wydania YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

Dawid na fali

Najczęściej wyświetlane wideo - YouTube Trends październik 2018

Najczęściej wyświetlane wideo – YouTube Trends październik 2018

Podobnie, jak w przypadku Facebooka, nie możemy nie napisać o Dawidzie Podsiadło. Dwudziestopięcioletni muzyk wydał w październiku swój trzeci solowy album, “Małomiasteczkowy”, który odniósł natychmiastowy sukces. Na YouTube single Dawida radzą sobie wyśmienicie. “Nie ma fal” (do którego nie ma jeszcze teledysku z prawdziwego zdarzenia, jedynie “lyric video) został odtworzony ponad 11 milionów razy, co dało mu zdecydowane pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych wideo miesiąca.

Żabson + Multi = sukces

Warto zauważyć, że w tym samym rankingu bardzo wysoko znalazła się wspólna piosenka dwóch młodych i kontrowersyjnych raperów. Teledysk do “Daddyshoes”, utrzymany w vintage’owym klimacie lat 90. zajął w naszym rankingu szóste miejsce z ponad czterema milionami wyświetleń. Warto dodać, że to piosenka poświęcona powracającym do mody sportowym butom.

Powrót Chylińskiej

Agnieszka Chylińska postanowiła po kilkuletnim flircie z elektronicznymi brzmieniami wrócić do mocniejszego grania. Pierwszą zapowiedzią “Pink Punk” jest “Mam zły dzień”, którą w październiku wyświetlono prawie 3 miliony razy. Czy to powrót udany? Musicie zdecydować sami.

 

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania YouTube Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty