YouTube Trends lipiec 2018 – Ekskluzywna kawa w Brukseli

Lipiec na YouTube upłynął pod znakiem wycieczki do Belgii jednego z najpopularniejszych muzyków oraz – ponownie – najbardziej ekskluzywnego i prestiżowego polskiego youtubera, Marka aka Lorda Kruszwila, którego kanał kolejny miesiąc z rzędu był najszybciej rosnącym kanałem w Polsce i zbliża się do przekroczenia magicznej bariery 2 milionów subskrybujących. 

Co jeszcze działo się w ubiegłym miesiącu? Dowiecie się tego z najnowszego wydania raportu YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

Taco Hemingway ponownie bezkonkurencyjny

Nie zdążyły jeszcze opaść emocje po premierze najbardziej wyczekiwanego hiphopowego duetu – Taco Hemingwaya i Quebonafide, gdy ten pierwszy swoim zwyczajem wypuścił solową płytę z zaskoczenia. “Cafe Belga” pojawiła się w sieci 12 lipca – w tym również w całości na YouTube. W zestawieniu najpopularniejszych wideo lipca, znalazły się aż cztery piosenki Taco. W związku z tym, w zestawieniu najczęściej wyświetlanych kanałów kanał rapera awansował o trzy pozycje.

Top profile na polskim YouTube pod względem liczby wyświetleń

Top profile na polskim YouTube pod względem liczby wyświetleń

Mierz swoje działania w social media!

Fit Lovers w górę

A skoro o awansach mowa, kanał Fit Lovers, pary trenerów personalnych, którzy nie ograniczają swoich treści tylko do wizyt na siłowni i metod na idealny sześciopak na brzuchu, w ubiegłym miesiącu awansował aż o 60 miejsc w rankingu pod względem wyświetleń i z prawie 18 mln wyświetleń uplasowała się na 18. miejscu wśród wszystkich kanałów pojawiających się w YouTube Trends. Fit Lovers awansowali również w rankingu kanałów z największą liczbą aktywności użytkowników, o 16 miejsc.

Awans profily Fit Lovers w lipcowym wydaniu YouTube Trends pod względem wyświetleń

Awans profilu Fit Lovers w lipcowym wydaniu YouTube Trends pod względem wyświetleń

YouTube Trends lipiec 2018

Co jeszcze wydarzyło się w lipcu na polskim YouTube? Czy Wasze ulubione kanały odnotowały spadki czy wzrosty? Które profile były najbardziej nielubiane? Sprawdźcie w najnowszym wydaniu raportu YouTube Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty