YouTube Trends maj 2018 – Ekskluzywne granie

W maju najczęściej na polskim YouTube oglądano wideo kanału tvnpl, które zostały wyświetlone łącznie ponad 130 milionów razy, a na najniższe miejsce podium awansował kanał TVN Series, prześcigając Taco Hemingwaya.
Co jeszcze działo się na YouTube w ubiegłym miesiącu? Dowiecie się tego z najnowszego wydania raportu YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

Zalewski, Podsiadło, Kortez – gwarancja sukcesu


Maj był jeszcze bardziej na YouTube zdominowany przez muzykę niż pozostałe miesiące. Aż 14 z 15 najczęściej oglądanych wideo miesiąca to teledyski. A jak to wygląda gatunkowo? Jest rap, jest discopolo, są parodie, jest Seksmasterka, jest Multi. Jest także piosenka promująca najnowszą edycję Męskiego Grania. Napisana przez Krzysztofa Zalewskiego, a zagrana na żywo przez niego, Dawida Podsiadłę i Korteza “Początek” (warto wspomnieć, że teledysk został nagrany mastershotem, czyli jednym, długim ujęciem) była drugim najczęściej wyświetlanym wideo maja, ustępując jedynie nowemu singlowi KęKę.

Popularna ekskluzywność

Najszybciej rosnące kanały na YouTube - Youtube Trends maj 2018

Najszybciej rosnące kanały na YouTube – YouTube Trends maj 2018

Lord Kruszwil, kontrowersyjny youtuber uczący, jak żyć ekskluzywnie i z klasą, zdobywa coraz większą publiczność. W ubiegłym miesiącu jego kanał rósł najszybciej – przybyło mu 242 tysiące nowych subskrybentów. Jednocześnie, mimo silnych emocji, jakie wywołują jego filmy, jest jednym z najbardziej lubianych twórców. W ubiegłym miesiącu jego kanał otrzymał ponad 3 miliony łapek w górę. Wyprzedzili go jedynie JET Crew, specjaliści od komedii.

Dziecięca strona YouTube

Najpopularniejsze wideo w kategorii Rodzicielstwo - YouTube Trends maj 2018

Najpopularniejsze wideo w kategorii Rodzicielstwo – YouTube Trends maj 2018

Kanały prowadzone przez dzieci lub przeznaczone dla najmłodszych to bardzo szybko rosnący segment YouTube’a. Hejka, tu Lenka, My3 czy Siostry Zalewskie to już prawdziwe gwiazdy w sieci. Chcecie wiedzieć więcej o tym, co oglądają najmłodsi i jak wygląda przyszłość polskiego YouTube’a sprawdźcie naszą specjalną analizę!

Zapraszamy do lektury raportu YouTube Trends maj 2018!

 

Do góry
Do góry

Podobne posty