Na YouTube w ubiegłym miesiącu najszybciej rosły kanały DeeJay Palisade, Sławomira i Taco Hemingwaya,  a najchętniej oglądano produkcje kanału tvnpl i TVN Series. Co jeszcze działo się na YouTube w marcu? Dowiecie się tego z najnowszego wydania raportu YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

Sławomir poczuł powiew wiosny

Najlepsze wideo na polskim YouTube marzec 2018

Najlepsze wideo na polskim YouTube marzec 2018

Najpopularniejszym wideo miesiąca był najnowszy teledysk Sławomira, którego “Miłość w Zakopanem” zdominowała ubiegły rok. Tym razem gwiazda rock polo proponuje “Ty amał znów zarosłaś”, piosenkę… zresztą dowiedzcie się sami o czym. Teledysk do niej został w marcu prawie 18 mln razy.

Fenomen Taconafide


Mogliśmy się tego spodziewać. Taco Hemingway i Quebonafide w zeszłym roku wydali niezwykle popularne płyty – “Szprycer” i “Egzotyka” – wyprzedają duże hale koncertowe, słowem są na fali. Nic dziwnego, że ich wspólny projekt, Taconafide, również cieszy się ogromną popularnością. Single z nadchodzącego albumu duetu, “tamagotchi” i “Art-B” w marcu uplasowały się w pierwszej dziesiątce najczęściej wyświetlanych filmów na polskim YouTube. Co ciekawe, Taco i Que nie założyli oddzielnego kanału dla swojego projektu, ale teledyski publikują na przemian na swoich własnych kanałach.

Lord Kruszwil testuje

Kanały z największą liczbą kciuków w dół

Kanały z największą liczbą kciuków w dół

W zestawieniu kanałów z największą liczbą łapek w dół na pierwszym miejscu znalazł się Lord Kruszwil, który ostatnio lubuje się w testach tanich i drogich produktów. W ubiegłym miesiącu jego filmiki otrzymały ponad 166 tysięcy łapek  w dół, ale to tylko 36% wszystkich ocen, co pokazuje, że produkcje Marka wywołują bardzo dużo emocji. Na trzecim miejscu w tym samym rankingu znalazł się kanał siostr Godlewskich, któemu użytkownica YoUTube’a wystawili 51 tysięcy negatywnych ocen, czyli ponad 80 procent wszystkich.

Zapraszamy do lektury raportu!

O Autorze

Michał Wieczorek

Content Marketing Specialist

Baltic linguist, marketer, and music journalist in his free time. A big fan of good food and even better music.