YouTube Trends listopad 2017

Czy w listopadzie polski YouTube nas czymś zaskoczył? Jaki gatunek parodii muzycznych jest bardzo popularny? Kogo oglądaliśmy najchętniej w listopadzie? Dowiecie się tego z najnowszego wydania raportu YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

Kolejny miesiąc Multiego

Największe kanały na polskim YouTGUbe - YouTube Trends listopad 2017

Największe kanały na polskim YouTGUbe – YouTube Trends listopad 2017

W listopadzie ponownie najchętniej oglądaliście muzyczne wyczyny YOUNG MULTIEGO. Tym razem klip “Kim ty jesteś” zanotował ponad 9 milionów wyświetleń, a jego kanał awansował do pierwszej dziesiątki największych kanałów na YouTube, awansując o cztery miejsca w stosunku do października. Popularność młodego rapera/youtubera ma jednak swoją cenę – w ubiegłym miesiącu na jego kanale użytkownicy YouTube’a zostawili 38 tysięcy łapek w dół.

Kabaret na fali

W listopadzie do zestawienia najchętniej oglądanych kanałów przebojem wkradł się Kabaret Czwarta fala, który awansował aż o 60 pozycji i znalazł się na 20 miejscu rankingu z prawie 15 milionami wyświetleń. Czemu zawdzięczają taki sukces? Oczywiście motoryzacyjnej parodii hitu muzycznego. Tym razem wzięli na warsztat “Llama in my living room” i zamienili ją na Volkswagena Passata.

Young Czuux pod atakiem hejterów

Negatywne reakcje - YouTube Trends listopad 2017

Negatywne reakcje – YouTube Trends listopad 2017

Inny młodociany twórca internetowy, który postanowił spróbować sił w muzyce, co więcej, w tym samym gatunku, co MULTI – CZUUX (czy może raczej Young CZUUX) nagrywa kolejne single, ale jego twórczość spotyka się z bardzo negatywnym odzewem na YouTube, jego wideo otrzymały 135 tysięcy ocen negatywnych, co stanowiło 72% wszystkich ocen kanału.

Zapraszamy do lektury raportu YouTube Trends listopad 2017!

Do góry
Do góry

Podobne posty