Instagram Trends listopad 2017 – celebryci pod lupą

Najciekawsze wydarzenia minionego miesiąca na Instagramie skoncentrowały się wokół polskich celebrytów. O kim mowa? Głównie o osobach nieco kontrowersyjnych, które albo się kocha albo nienawidzi.

Gdzie bywać, co robić, żeby o nas mówili? Sprawdźcie w najnowszym raporcie Instagram Trends listopad 2017, przygotowanym jak zawsze przez Sotrender!

Za szklanym ekranem

Programy telewizyjne nie od dziś pomagają w (od)zyskiwaniu popularności, nie tylko polskich, gwiazd. Listopad dostarczył nam na to dwóch świetnych przykładów.

Michał Piróg został jednym z finalistów programu Azja Express. Posty dotyczące udziału w finałowym odcinku, jak i inne wpisy dotyczące jego obecności w programie, były najlepszymi postami na oficjalnym profilu Michała w listopadzie.

michał piróg, instagram, listopad, azja express

Najlepsze posty Michała Piróga w listopadzie na Instagramie

Wpisy dotyczące Azja Express spowodowały, że profil Michała odnotował awans aż o 38 oczek w górę w kategorii Osoby (zaangażowanie) i uplasował się na wysokim 7. miejscu w rankingu.

Michał Piróg, Instagram, zaangażowanie, jemerced

Najbardziej angażujące posty w kategorii Osoby | Instagram Polska listopad 2017

Również Instagramowa obecność Michała Szpaka sporo zyskała na jego udziale w programie konkurencyjnej stacji – The Voice of Poland – w kategorii Muzycy, awansował on o 4 pozycje w górę, na miejsce nr 5.

muzycy, zaangażowanie, dawid kwiatkowki, michał szpak, instagram, listopad

Najbardziej angażujący muzycy w listopadzie na Instagramie

Post opublikowany tuż po finale, w którym Michał gratuluje zwyciężczyni całej edycji programu, która należała właśnie do jego zespołu, zyskał ponad 26 tyś polubień – to ponad 10 tyś więcej niż kolejne najlepsze posty muzyka w listopadzie.

michał szpak, the voice of poland, instagram listopad 2017

Posta Michała Szpaka po finałowym odcinku The Voice of Poland

Prywatne życie publicznych osób

… choć mamy wątpliwość czy coś takiego w ogóle istnieje 😉

Nie jest chyba zaskoczeniem, że nie tylko życie zawodowe celebrytów nas interesuje – w końcu przecież większość plotek dotyczy właśnie prywatnych, i owianych tajemnicą, wydarzeń z ich życia.

Wyjazd jednej z czołowych polskich blogerek, a mowa tu o Jemerced, na Islandię, bynajmniej nie zaszkodził jej karierze i zasięgom Instagramowych postów. A było wręcz przeciwnie.

zaangażowanie, media internetowe, jemerced, instagram polska

Najbardziej angażujące profile w kategorii Media internetowe | listopad 2017

Podróż ta nie tylko zapewniła jej awans o 6 pozycji w kategorii Media internetowe (zaangażowanie), ale również zdominowała najlepsze posty na jej profilu w listopadzie. Jeden z postów z Islandii, z liczbą niespełna 116 tyś polubień, zdobył rekordową i historyczną liczbę “serduszek” na całym profilu Jessiki. Gratulujemy tym bardziej, że u “konkurentek” posty o takim zasięgu nie należą do rzadkości.

Nie umknęła oczywiście uwadze Igersów również zmiana wyglądu Roberta Lewandowskiego. Nowa fryzura piłkarza wzbudziła tak duże zainteresowanie, że stała się zdjęciem nr 1 na Instagramie w listopadzie i zyskała ponad 430 tyś więcej polubień niż drugie zdjęcie miesiąca (należące oczywiście również do Lewandowskiego). Popularność Roberta coraz bardziej nas zaskakuje.

listopad, instagram, robert lewandowski

Najlepsze polskojęzyczne posty na Instagramie w listopadzie 2017

Sukcesy młodych gwiazd

Numerem “1” wśród muzyków na Instagramie był w listopadzie jednak Dawid Kwiatkowski.

muzycy, zaangażowanie, listopad, instagram

Top 5 profili w kategorii Muzycy | Zaangażowanie; listopad 2017

W minionym miesiącu do jego rąk trafiła druga już w karierze statuetka MTV EMA, co spotkało się z dużym zainteresowaniem i entuzjazmem wśród jego fanów.

muzycy, dawid kwiatkowski, instagram, polska, najlepsze posty

Najlepsze posty w kategorii Muzycy | listopad 2017

W rankingu muzyków post Dawida dotyczący tego wydarzenia stał się najlepszym postem miesiąca. Dobrze miały się również inne posty muzyka, w których relacjonował swój pobyt w Londynie z gali głównej MTV EMA.

Instagram Trends listopad 2017 – to nie wszystko!

Co jeszcze wydarzyło się na Instagramie w minionym miesiącu? Dowiecie się z najnowszego raportu!

MIERZ, OPTYMALIZUJ, RAPORTUJ!Dowiedz się więcej

Do góry
Do góry

Podobne posty