YouTube Trends październik 2017 – Testy i awanse

Czyje kanały YouTube w październiku cieszyły się największą popularnością, kogo oglądaliśmy najchętniej? Czym zaskoczył nas polski YouTube, a co nie powinno Was zdziwić? Dowiecie się tego z najnowszego wydania raportu YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

YouTuberzy próbują sił w muzyce

Najlepsze wideo miesiąca - YouTube Trends październik 2017

Najlepsze wideo miesiąca – YouTube Trends październik 2017

Coraz więcej twórców internetowych zabiera się za tworzenie własnej muzyki – wszyscy doskonale pamiętamy sukces “Poka sowę” Seksmasterki. W ubiegłym miesiącu również piosenka youtubera była najczęściej wyświetlanym wideo miesiąca. To produkcja MULT, czy jak się teraz stylizuje YOUNGMULTI, “Diamenty” z Bedoesem na featuringu.

ReZigiusz popularniejszy od Abstrachujów w YouTube Trends

Największe kanały - YouTube Trends październik 2017

Największe kanały – YouTube Trends październik 2017

Rankingi pod względem liczby subskrypcji należą do najmniej dynamicznych, dlatego warto odnotować każdą zmianę w czołowej dwudziestce najpopularniejszych polskich kanałów. W ubiegłym miesiącu kanał reZiego wyprzedził Abstrachujów o sześć tysięcy subskrypcji, dzięki czemu youtuber zajął ich miejsce w czołowej trójce zestawienia. Awansował również autor najchętniej oglądanego wideo miesiąca, MULTI przeskoczył aż trzy oczka i z ponad 1,4 miliona subów uplasował się na czternastym miejscu rankingu.

Siła prestiżu kontra wytrzymałość iPhone’a


Lord Kruszwil, najbardziej prestiżowy polski nastolatek, uczący jak podrywać dziewczyny czy jak pić whisky niczym LORD, w październiku postanowił przetestować iPhone’a 8 w naprawdę ekstremalny sposób. Przysporzyło mu wielu wyświetleń, wideo z testem trafiło na siódme miejsce wśród najchętniej oglądanych produkcji youtuberów. Kruszwil uplasował się także wysoko wśród kanałów z największą aktywnością użytkowników (choć tutaj trochę spadł mu prestiż, o pięć pozycji).

Zapraszamy do lektury październikowego wydania raportu YouTube Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty