YouTube Trends lipiec 2017 – jeszcze więcej parodii

Lipiec przyniósł jeszcze więcej parodii w YouTube Trends niż czerwcowe zestawienie. Ale to nie jedyne wydarzenia na polskim YouTube w minionym miesiącu. Sprawdźcie, co jeszcze się działo – jak zawsze w najnowszym wydaniu Youtube Trends Polska lipiec 2017!

Najpopularniejsze wideo na polskim YouTube - YouTube Trends lipiec 2017.png

W zeszłym miesiącu pisaliśmy, że Polacy kochają parodie i w tym musimy to powtórzyć. Najpopularniejsze wideo lipca to produkcja “Nie tak szybko” Na pełnej. Domyślacie się czyją piosenkę wzięli na warsztat? Oczywiście “Despacito” Luisa Fonsi i Daddy Yankee. Czy jest to lepsza wersja niż parodia autorstwa Malczyńskich? Musicie ocenić to sami.

Rekordowa drama na YouTube

Kanały z największą liczbą kciuków dół - YouTube Trends lipiec 2017

Kanały z największą liczbą kciuków dół – YouTube Trends lipiec 2017

Lipiec w światku youtuberów przyniósł kolejną dramę (czyli konflikt między twórcami). Turpat, twórca kanału GIMBY NIE ZNAJO, spowodował usunięcie z kanału BorBobTv całej serii recenzji starych gier. Powodem było naruszenie praw autorski, ponieważ inkryminowany cykl zwał się właśnie “Gimby nie znajo”, a Turpat zarejestrował to wyrażenie jako znak towarowy. O czym piszemy akurat o tym konflikcie, przecież w polskiej blogosferze dramy dzieją się bezustannie? Otóż zarówno kanał Turpat i GIMBY NIE ZNAJO w ubiegłym miesiącu znalazły się na 1. i 3. miejscu kanałów z największą liczbą łapek w dół. Ten pierwszy otrzymał ich ponad 160 tysięcy (co jest chyba rekordem w historii YouTube Trends), a drugi 43 tysiące.

Nowa płyta Taco Hemingwaya szturmuje YouTube

Najczęściej wyświetlane wideo w ktagorii Muzycy - YouTube Trends lipiec 2017

Najczęściej wyświetlane wideo w kategorii Muzycy – YouTube Trends lipiec 2017

30 lipca Taco Hemingway, po miesiącach ciszy, znienacka wypuścił do sieci swój kolejny album “Szprycer”. Wygłodniali fani rzucili się do słuchania i w ciągu dwóch dni większość nowych piosenek odsłuchali po prawie milion razy, dzięki czemu Taco w kategorii muzyków awansował na czołowe pozycje, a “Nostalgia” singiel ze “Szprycera” została najpopularniejszym wideo w kategorii.

Co jeszcze wydarzyło się w lipcu na polskim Youtube? Wszystkie najważniejsze wydarzenia znajdziecie jak zawsze w Youtube Trends Polska lipiec 2017!

MIERZ DZIAŁANIA NA YOUTUBE!Zobacz więcej

Do góry
Do góry

Podobne posty