Twitter Trends listopad 2016 – Dawid Kwiatkowski na fali

sotrender_tlo

Listopad na Twitterze mimo wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych upłynął pod znakiem wydarzeń z 11 listopada. Święto Niepodległości, marsze, manifestacje? Otóż nie, cały Twitter żył tego dnia… dowiecie się z dalszej części tego tekstu.

Najpierw zajrzyjmy do statystyk. Choć użytkownicy dużo częściej podawali dalej tweety, to sami publikowali rzadziej. Przeciętny profil wysłał w listopadzie niecałe 6% mniej tweetów niż w październiku, a liczba retweetów wzrosła aż 45%.

Co jeszcze działo się na Twitterze w listopadzie? Zapraszamy do lektury najnowszego wydania raportu Twitter Trends przygotowanego przez Sotrender!

Mierz działania na Twitterze w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

11 listopada dniem Justina Biebera

top-hashtagi-twitter-trends-listopad-2016

Najpopularniejsze hashtagi – Twitter Trends listopad 2016

Tak jest, to właśnie było najszerzej komentowane wydarzenie listopada na Twitterze. Nie wybór Donalda Trumpa, nie Święto Niepodległości, lecz koncert Justina Biebera w Krakowie. Hashtagi #PurposeTourKrakow i #PurposeTourPoland były najpopularniejszymi hashtagami ubiegłego miesiąca.

Dawid Kwiatkowski na fali

najbardziej-angazujace-profile-na-twitterze-twitter-trends-listopad-2016

Najbardziej angażujące profile na polskim Twitterze – Twitter Trends listopad 2016

A skoro jesteśmy przy idolach nastolatków, warto sprawdzić, jak na Twitterze poczyna sobie Dawid Kwiatkowski. Spieszymy z odpowiedzią – jak zawsze bardzo dobrze. 1 listopada najczęściej tweetowaliście #NieMówNieDawidKwiatkowski. Po miesiącu przerwy profil Dawida Kwiatkowskiego wrócił na pierwsze miejsce wśród najbardziej angażujących profili na polskim Twitterze. W rankingu najczęściej wspominanych profili Dawid Kwiatkowski (występujący teraz pod nazwą COUNTDOWN) uplasował się na trzecim miejscu, to awans o 10 miejsc.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania raportu Twitter Trends!

Do góry
Do góry

Podobne posty