W ubiegłym miesiącu na YouTube odnotowaliśmy zmniejszoną aktywność w stosunku do lutego. Analizowane przez nas kanały w marcu opublikowały o 1, 6% mniej filmów niż miesiąc wcześniej. Użytkownicy również byli mniej aktywni, średnia liczba komentarzy była aż o 47% mniejsza niż w lutym. Co jeszcze działo się na YouTube w marcu? Zapraszamy do lektury najnowszego raportu YouTube Trends przygotowanego przez Sotrender!

Najpopularniejsi w YouTube Trends

Najczęściej oglądane wideo - YouTube Trends marzec 2016

Najczęściej oglądane wideo – YouTube Trends marzec 2016

Nic nie zapowiada, by Popek miał przestać dominować na polskim YouTube. Nowy singel Gangu Albanii “Riki Tiki” stał się najpopularniejszym filmem marca, został wyświetlony ponad 7 milionów razy. Na dodatek w pierwszej trójce najchętniej oglądanych produkcji znalazły się jeszcze dwie pozycje z udziałem Pawła Raka. Czyżby na Popka naprawdę nie było mocnych?

Mierz działania na YouTube w Sotrenderze!Wypróbuj za darmo!

 

Tego nie da się odzobaczyć

Popularność różnych typów postów na Facebooku - prezentacja "Tego nie da się odzobaczyć"

Popularność różnych typów postów na Facebooku

Badaniem social media w Sotrenderze zajmujemy się ponad 5 lat, publikujemy comiesięczne raporty dotyczące polskiego Facebooka, Twittera oraz YouTube i w tym czasie widzieliśmy rzeczy, o których badaczom się nie śniło. O nich mówiliśmy na konferencji Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii Cyber 6.0 REDEFINE, największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniu w branży badawczej. Co nas najbardziej zszokowało i jakie wnioski wyciągnęliśmy z naszych obserwacji? Dowiedzcie się już teraz!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania YouTube Trends!