Sotrender kończy 3 lata!

Z tej okazji serwuje swoim użytkownikom nowe rozwiązania i funkcjonalności! Co udało nam się osiągnąć przez ostatnie 3 lata?

Dokładnie 3 lata temu na konferencji Social Media Standard po raz pierwszy pokazaliśmy publicznie naszą aplikację (wtedy jeszcze pod nazwą Fanpage Trender) oraz wyniki badań wykonanych za jej pomocą. Światek mediów społecznościowych w Polsce wyglądał wtedy zupełnie inaczej. Socializer był raczkującą agencją, w czołówce największych fanpage’ów znajdowało się znacznie mniej dużych marek, a więcej farm fanów, zaś branża deliberowała, czy już Facebook, czy jeszcze Nasza Klasa.

Od Fanpage Trendera do Sotrendera

Od Fanpage Trendera do Sotrendera

My i nasza działalność także trochę się zmieniała. Dość szybko udało nam się osiągnąć status lidera polskiego rynku badań mediów społecznościowych i zdobyć ponad dwustu klientów w kilkunastu krajach, w tym duże spółki medialne z Londynu.

Zmieniały się logotypy, zmieniała się nazwa, nasza strona internetowa przechodziła kolejne metamorfozy. Dodawaliśmy do przygotowywanych przez nas już od prawie 30 miesięcy raportów Fanpage Trends kolejne kategorie, zgłaszali się kolejni komentatorzy. Comiesięczna publikacja obejmuje obecnie statystyki stron z 45 kategorii, opisane na ponad 300 stronach i skomentowane przed ponad 50 ekspertów. Bardzo się z tego cieszymy! Nie spoczywamy jednak na laurach, cały czas rozwijamy funkcjonalności Sotrendera ponieważ chcemy, aby był on jeszcze bardziej przydatny! Niżej chwalimy się kolejnymi nowościami w naszym narzędziu!

Jednak Sotrender to nie tylko dane, ale również zespół 14 osób, które każdego dnia pracują nad tym, aby narzędzie stawało się coraz lepsze.

Badania, które wykorzystujemy zarówno w celu rozwijania samego Sotrendera, jak i na potrzeby klientów, tworzy zespół analityków, czyli Sotrender Research Team. To chyba jedyni w kraju ludzie, którzy nawet o pozornie mało przyjemnych rzeczach takich jak np. sieci neuronowe czy drzewa losowe, potrafią opowiadać z prawdziwą pasją. Nad tym, aby narzędzie działało bez zarzutu, czuwa zespół programistów, składający się przy okazji z mistrzów gry w rzutki i ekspertki w dziedzinie urządzania wnętrz, z kolei niezmiernie kreatywny dział marketingu nawet z kilku rzuconych mimochodem zdań potrafi zrobić prawdziwe literackie dzieło. Dzięki nim nie ma szans, żeby nasze mailingi i informacje prasowe trafiały do folderu SPAM. Bez Sylwii, office managera oraz mistrzyni w przygotowywaniu wniosków przeróżnych, pewnie umarlibyśmy z głodu, ponieważ Sylwia, oprócz umiejętności perfekcyjnego prowadzenia biura opanowała również umiejętność pieczenia najlepszych kruchych ciasteczek w Warszawie! Dział sprzedaży i obsługi klienta to w ogóle osobna bajka – dzięki Chłopakom najwyższe standardy obsługi to w Sotrenderze norma, co zresztą możecie sami zobaczyć poniżej 🙂

578666_10151985236232150_340253259_n    1239754_10201225487698177_178514271_n1378091_10200540567664443_1237057045_n1378721_10151981691251177_1869761951_n

1377962_10151981704201177_972899384_n

Ostatnie dni przyniosły nam kilka kolejnych miłych wydarzeń, m.in. najwyższe oceny spośród wszystkich badanych narzędzi w badaniu IRCenter i Sentione czy wyróżnienie w konkursie  „Innowator Mazowsza”.

W najbliższym czasie czekają nas kolejne duże wyzwania –  już w styczniu wybieramy się do Stanów Zjednoczonych, gdzie w ramach programu Plug and Play będziemy rozwijać nasz biznes i wprowadzać nasze produkty na tamtejszy rynek.

Trzymajcie kciuki!

A tymczasem – Sotrender ma dla swoich użytkowników kilka nowości:

Sotrender Console – narzędzie, które wspomaga obsługę klienta, reagowanie na wypowiedzi fanów oraz akceptowanie i publikowanie treści. Ważną funkcją jest przekazywanie zadań osobom, które nie muszą mieć dostępu do fanpage’a. Polecamy także sprawdzenie alertów, które można dostosować do własnych potrzeb. Console przydaje się także, gdy jedna osoba musi zarządzać kilkoma profilami lub też jeden profil obsługuje wiele osób, na przykład po stronie agencji i klienta. Może być używana jako dopełnienie Sotrender Analytics jak i jako samodzielne narzędzie. Przeczytaj więcej o funkcjonalnościach Sotrender Console! 

Real Time Insights, czyli szczegółowe statystyki postów z podziałem na kraje pochodzenia fanów oraz wskaźnika “Mówią o tym”. Nowe możliwości są dostępne po autoryzacji danych “Insights” w narzędziu.

Ale to nie wszystko! Już w styczniu zaprosimy pierwszych klientów do testowania naszej nowej aplikacji przeznaczonej do zarządzania i optymalizacji reklam na Facebooku. Nie możemy się już doczekać, kiedy będzie gotowa 🙂

DZIĘKUJEMY, ŻE Z NAMI JESTEŚCIE, bo bardzo nam zależy,

żeby nasze dane dalej były z Wami! 🙂

Do góry
Do góry

Podobne posty