Sotrender został laureatem nagrody Aulery 2013. Nagrody te co roku przyznawane są przez międzynarodowe grono jurorów – specjalistów branży technologicznej. Laureatów tegorocznej, piątej już, edycji Aulerów ogłoszono podczas gali finałowej konkursu, która odbyła się 16. maja 2013 r. w Gdańsku w ramach konferencji Infoshare.

Bardzo się cieszymy! Dziękujemy za zauważenie i docenienie naszych starań. Najbardziej dumni jesteśmy z faktu, że Aulery są przyznawane za konkretne osiągnięcia biznesowe działającym już firmom, w uznaniu ich rozwoju. Nagrodę uczciliśmy, jak na firmę technologiczną przystało, uruchomieniem nowej strony internetowej www.sotrender.pl, bardziej odpowiadającej obecnym trendom w projektowaniu.

Jan Zając i Hubert Tworkowski z Aulerem

Jan Zając i Hubert Tworkowski z Aulerem

Wystartowaliśmy ponad 2 lata temu, tworząc zupełnie nowy rodzaj usług. Szybko pozyskaliśmy pierwszych klientów. Dziś mamy ich ponad 180, głównie wśród dużych firm oraz różnego rodzaju agencji je obsługujących. Spółka jest rentowna, stabilnie się rozwija, a wkrótce wykona kolejne ważne kroki. Za wszystkimi naszymi osiągnięciami stoi praca zespołu, tworzonego w tej chwili przez 15 osób zajmujących się programowaniem, analizami, marketingiem, sprzedażą i obsługą klienta.

Bardzo cieszy nas również duża rozpoznawalność naszego narzędzia w branży interaktywnej. Znajomość Sotrendera, obok takich gigantów jak Google Analytics,  coraz częściej staje się jednym wymagań przewijających się w ogłoszeniach o pracę w branży marketingu internetowego. Nasze raporty Fanpage Trends czyta co miesiąc kilka tysięcy osób „z branży”. Uznanie klientów wyrażane przez zamówienia i płatności pokazuje nam, że jesteśmy na dobrym tropie. A nagroda jest kolejnym powodem do radości 🙂

Aha, prawdziwa gala była znacznie ciekawsza i weselsza, niż ten smętny wpis – sami spójrzcie na film. Sotrender pojawia się od 48. minuty.