Sotrender jest wykorzystywany przy prowadzeniu 5 największych profili marek na polskim Facebooku i aż 28 spośród 50 największych. Taki wniosek płynie dla nas z lektury raportu „Kto powinien obsługiwać marki w serwisach społecznościowych”, wydanego przez Nowy Marketing i zamieszczonego tam zestawienia obsługujących fanpage. Co więcej, o korzystaniu z naszej aplikacji wspominają w raporcie specjaliści pracujący dla takich marek jak BZ WBK, In Post, Peugeot czy Plus. Cieszymy się, że nawet najbardziej wymagający odbiorcy doceniają nasze usługi.

Najnowszy raport Nowego Marketingu zwrócił naszą uwagę na bardzo miły dowód uznania naszej aplikacji. Autorzy zadali sobie trud wyodrębnienia największych polskich profili marek na Facebooku.

„Największe (ze względu na liczbę fanów) lokalne, polskojęzyczne, komercyjne strony marek i produktów prowadzone w serwisie Facebook. Pod uwagę nie były brane strony o charakterze czysto rozrywkowym oraz strony: artystów, zespołów, osób publicznych, polityków i partii politycznych, organizacji non-profit, instytucji państwowych, a także mediów. (…)”.

Sprawdziliśmy, przy ilu z nich jest wykorzystywany Sotrender. Okazuje się, że przy wielu, bo mowa tu o 5 największych i 28 z całej 50 (wkrótce będzie to już ponad 30 – negocjacje trwają 😉 ). Naszymi Klientami są zarówno firmy, jak i obsługujące je agencje, jak i również domy mediowe. Korzystają z Sotrendera zarówno do raportowania, jak i do bieżącego wspierania działań, co zresztą wspominają w swoich wypowiedziach marketerzy odpowiedzialni za obecność na Facebooku takich marek jak Plus, InPost, Peugeot Polska czy Bank Zachodni WBK.

5 największych marek na polskim Facebooku korzysta z Sotrendera

5 największych marek na polskim Facebooku korzysta z Sotrendera

Takie dowody uznania ze strony najważniejszej grupy docelowej to dla nas najlepsza pochwała. Sotrender był początkowo tworzony z myślą o potrzebach najbardziej wymagających specjalistów z dużych firm i obsługujących ich agencji. Wiele z nich jest z nami już od ponad 2 lat. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę oraz funkcjonalności produktu w kierunku innych grup docelowych. Od pewnego czasu mamy coraz więcej klientów wśród niewielkich firm, takich jak Chata Wędrowca czy Materialination oraz organizacji pozarządowych jak Stowarzyszenie WIOSNA, Kolorujemy czy INSPRO. Niektórzy z nich wybierają, stworzoną specjalnie dla niewielkich firm, wersję Lite, inni stawiają na pełną funkcjonalność dostępną w innych pakietach.

Wciąż jednak opieramy się przede wszystkim na doświadczeniach tych, którzy social media poświęcają najwięcej uwagi i środków. Cieszymy się, że widzą nasze starania, aby zapewnić najwyższą jakość produktu i obsługi oraz stały ich rozwój. Cieszymy się też, że nasza firma spełnia wymagania globalnych korporacji i agencji obsługujących marki z całego świata.

Dziękujemy za uznanie – w ten sposób sprawiacie, że jeszcze chętniej będziemy dla Was wylewać krew, pot i łzy przy rozwijaniu Sotrendera!

PS Przypominamy, że od niedawna poza Facebookiem analizujemy też dane Twittera i YouTube. Klientów zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wersji beta – wystarczy napisać do nas. Już wkrótce w podobnych raportach, na temat innych kanałów social media, Sotrender będzie się także często pojawiał.

PPS Gorąco polecamy sam raport – porządna treść i przyjemna forma, można pobrać bezpłatnie (Pay with a tweet) tu.