Kryzysy w mediach społecznościowych – Raport

  Sotrender prezentuje raport „Kryzys w czasach Facebooka“, podsumowujący analizy 19 różnych kryzysów w polskich mediach społecznościowych, które wydarzyły się od początku 2012 roku. Premiera opracowania jest związana z Kongresem Profesjonalistów Public Relations 2013.

Kryzys w czasach Facebooka

  Raport „Kryzys w czasach Facebooka“ to pierwsze opracowanie w zwięzły sposób przedstawiające najważniejsze  wnioski z kryzysów i sytuacji problematycznych w social media, które wydarzyły się w Polsce od początku 2012 r.. Zależało nam, aby osoby odpowiadające za zarządzanie reputacją marki dostały rekomendacje, które będą przekładalne na praktyczne działania.

  Opierając się na ilościowych i jakościowych danych zebranych z mediów społecznościowych, przede wszystkim z Facebooka, który był główną areną kryzysów, przebadaliśmy 19 sytuacji, które dostały łatę „kryzys w social media“. W raporcie piszemy o kryzysach ważnych, mniej ważnych i niesłusznie nazywanych kryzysami, w tym m.in. dotyczących NC+, ACTA, Uważam Rze czy Play. Opisujemy, jak wobec popularyzacji social media zmienia się układ sił w relacji klient-firma. Zwracamy uwagę na dobre i złe praktyki, a także na znaczenie sposobu zachowania administratorów stron w profilaktyce i radzeniu sobie z zaistniałym kryzysem.

  Publikacja została objęta patronatem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Opracowanie zostało również wzbogacone o komentarze ekspertów z branży public relations. W raporcie wypowiedzieli się Piotr Czarnowski, Rafał Czechowski, Tomasz Nadolny, Justyna Szafraniec , Monika Czaplicka i Andrzej Pomarański.

Zapraszamy do zapoznania się z efektami pracy Sotrender Research Team.

 

>>>Raport jest dostępny TU<<<

 

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem możliwości Sotrender Research Team zapraszamy do kontaktu.

Do góry
Do góry

Podobne posty