Nowe możliwości platformy Sotrender

Narzędzie Sotrender, umożliwiające analizę, raportowanie i optymalizację działań marek na Facebooku, zostało wzbogacone o nowe funkcjonalności: zaawansowaną obsługę fanpage’ów międzynarodowych, targetowanych na kraje, integrację z panelem Facebook Insights, większe możliwości administracji kontem firmowym – oraz płatności internetowe poprzez system PayLane.

Usprawnienia w panelu Sotrendera

 

Strony międzynarodowe

Najnowsze rozszerzenia Sotrendera umożliwiają m.in. dokładne analizy aktywności i zaangażowania na międzynarodowych profilach firm, gdzie treści są targetowane na poszczególne kraje. W oparciu o autorski algorytm dostarczamy dane o najbardziej zaangażowanych użytkownikach czy też najatrakcyjniejszych treściach z danego kraju. Rozwiązanie to było testowane z administratorami takich międzynarodowych marek, jak: Carlsberg, Bacardi czy Mattel.

Ponadto, dzięki zintegrowaniu statystyk Sotrendera z danymi Facebook Insights, wszystkie niezbędne informacje o monitorowanych fanpage’ach są teraz widoczne w jednym miejscu – bez konieczności wychodzenia z platformy Sotrender.

 

Większe możliwości administracji konta

Firmy korzystające z narzędzia Sotrender mogą od dzisiaj na bieżąco administrować swoim kontem, w tym śledzić historię dokonywanych zmian, dodawać nowe strony czy nowych użytkowników panelu i przypisywać im określone uprawnienia.

To usprawnienie jest przewidziane przede wszystkim dla dużych firm, agencji i domów mediowych, które śledzą wiele kampanii i różnicują dostęp dla zespołów pracujących nad poszczególnymi markami.

Płatności online

Dzięki współpracy z dostawcą usług płatności internetowych PayLane, Sotrender uruchamia dzisiaj opcję płatności kartami płatniczymi Visa, MasterCard i Maestro. Mając świadomość tego, iż  zapewnienie bezpieczeństwa dokonywania płatności internetowych jest niezwykle ważne, autorzy narzędzia skorzystali z systemu płatniczego, który pozwala m.in. na zaawansowany proces weryfikacji kart kredytowych i debetowych.

Co istotne, PayLane wykorzystuje takie systemy zapobiegające próbom oszustwa jak: Address Verification System (AVS), GeoIP oraz kody CVV2 i CVC2.  Zarówno weryfikacja, jak i przetwarzanie płatności odbywają się w ramach jednej, kompleksowej usługi, bez dodatkowych przekierowań do systemów innych dostawców. Dzięki temu cały proces płatności przebiega szybciej, wyłącznie na stronie Sotrendera.

Z płatności kartami Visa, MasterCard lub Maestro mogą korzystać użytkownicy na całym świecie. Na chwilę obecną Sotrender analizuje aktywności na stronach na Facebooku dla klientów z 16 krajów.

 

***

Polecamy także wywiad z dr. Janem Zającem, założycielem Sotrendera, na blogu PayLane.

Do góry
Do góry

Podobne posty