Sotrender pozwala na pobranie w dowolnym momencie raportu w formacie pdf, pptx i xls. Mogą to być zarówno jednorazowe dokumenty, jak i zaplanowane cykliczne raporty generowane przez aplikację w określonych interwałach.

Dane profilu (własnego jak i konkurencyjnego) są pobierane od momentu, w którym zostaje dodany w Sotrenderze. Dodatkowo w przypadku Facebooka pobieramy dane historyczne za 90 dni wstecz. Bez problemu zatem pobierzesz raport roczny, jeśli profil dodałeś najpóźniej 1 marca.

Profil dodałeś poźniej? Spokojnie, nadal możemy pomóc. Skontaktuj się z nami (support@sotrender.com), a pobierzemy dane za brakujący okres. Jeśli dany profil znajdował się już w naszej bazie (jest widoczny np. w zestawieniach Facebook Trends), zrobimy to bezpłatnie, import historii pozostałych profilów będzie wiązać się z dodatkową opłatą.

Czy dla Instagrama, Twittera i YouTube’a jest możliwe analogiczne działanie? Niestety nie. Dla tych platform niestety nie możemy pobrać danych historycznych. Raport może zatem objąć dowolny zakres dat, ale tylko licząc od dodania go w panelu Sotrendera.

Uwaga | Nie na możliwości wygenerowania raportu dla okresu dłuższego niż 12 miesięcy.